Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 5 hónapos fiú cicának csomósod...

5 hónapos fiú cicának csomósodó vagy sima almot vennétek? Fiús cicagazdik, nektek melyik vált be?

Figyelt kérdés

2013. dec. 3. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hónapos kandúrom van,szilikon alomra esküszünk:)
2013. dec. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is minden lány cicámnál ezt használtam, de a fiú sokkal többet pisil, és mivel a szilikonból azt nem lehet kivenni egy hét se telt el , már a hatodik napon tiszta pisi volt és dobhattam ki. Ezért kell most mással próbálkoznom.
2013. dec. 3. 20:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is a szilikonos vált be a legjobban. Előtte volt aldis shah, biokats de egyik sem volt az igazi. (Szintén 5 hónapos kandúr)
2013. dec. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Enyém is sokat pisil,de nem kell tele tölteni a tálcát és úgy gazdaságos,plusz át is forgatom mindennap. Amúgy a többi alom is tiszta pisi,csak nem fehér így nem látszik annyira rajta.

Nekünk sima alom nem vált be (csomósodó premiere) mert mindenfelé széthordta lakásba,mindennap többször porszívózhattam, plusz nem fedi olyan jól a szagokat mint a szilikonos. Ennél észre se veszem ha kakilt,plusz valaki jön hozzánk nincs az a tipikus macskaalom szag ami a simánál.

2013. dec. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!