Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szibériai macskája van valakin...

Szibériai macskája van valakinek? Milyenek tapasztalatok vannak vele kapcsolatban (viselkedés, allergizálás. )?

Figyelt kérdés
2013. dec. 3. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
barátnőmnek van, kizárólag házba(kertes) tartja néha mikor kiengedi ugye szőre rendszeresen fésülve minden ezért szép nagy néha-néha kicsit becsippásodik, nagyon hízelgő nagy rotweiler kutyája van kint de néha amikor összefutnak egyik se ingerli egyiket se jól megvannak sokat eszik az övé :)
2013. dec. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!


Nekem is szibériaim van. Imádnivaló cica. Lakásban van tartva, de erdőbe vagy sétálni szoktam vinni ha van rá alkalmam.

Aki macska nyálrá allergiás annak jó ez a fajta. Ha a szőrre akkor nem. Akitől a cicám van tenyésztő szőrmintát is szívesen küld.


Ha gondolod írj privátot.

2014. febr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is szibink van, a lányom macska nyálában levő fehérjére allergiás, amiből a szibi nyálában van a legkevesebb, ezért allergizál kevésbé. A lányomon viszkető csalánkiütések jönnek elő, elmentünk egy olyan tenyésztőhöz, aki 2 fajtát tenyészt, és a másik fajtát direkt különzárta, és még így is előjött a lányomon a csalánkiütés (mert össze vannak engedve mind amúgy, és ezért össze-vissza nyalogatják egymást. Pedig a lányom csak a szibiket simogatta!!!! Na el is keseredtünk, aztán elmentünk egy olyan tenyésztőhöz (Tunguska), akinek csak tradicionális szibijei vannak. Ott voltunk 2 órát, SEMMI!!! Azóta már nálunk van a 2 éves macska, ivartalanított kandúr és a lányomon azóta sem jött elő csalánkiütés!!! Ettől nekem nem kell több bizonyíték!
2016. aug. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!