Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska ivartalanítása előtt a...

Macska ivartalanítása előtt a macskának nem szabad ennie?

Figyelt kérdés

2013. dec. 4. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, műtétek előtt nem szabad enniük, műtét előtt fél napig nem ehet
2013. dec. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ti már nem tudjátok mit csináltok jó dolgotokban... Macskát miskároltok, aztán meg megkérdezitek, hogy most mér' ilyen meg olyan a macska? Vajon miért? Azért, mert van egy lökött gazdája, aki szabad idejét ilyen baromságokkal tölti.
2013. dec. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"Ti már nem tudjátok mit csináltok jó dolgotokban... Macskát miskároltok, aztán meg megkérdezitek, hogy most mér' ilyen meg olyan a macska? Vajon miért? Azért, mert van egy lökött gazdája, aki szabad idejét ilyen baromságokkal tölti."


Tisztelt 2. Hozzászóló!

Reagálok a reagálására.

1. Nem írtam, hogy macskát fogok miskárolni. Nem vagyok állatorvos, így nem tudom elvégezni az operációt.

2. Ön mire alapozza azt a feltevését, hogy "jó dolgom" van? Amennyiben semmire, akkor kérem, hogy tartózkodjon a feltételezésitől ennél a kérdésnél. Köszönöm.

3. Nem kérdeztem az ön által állított kérdést: "most mér' ilyen meg olyan a macska?" Bizonyára összekever valakivel.

4. Amennyiben ön vállalja az adott macskával kapcsolatban az évenkénti szaporulat gondozását, nevelését, akkor nem ivartalaníttatom a macskát. Ebben az esetben legyen szíves privát üzenetben megadni az elérhetőségeit, hogy fel tudjam venni önnel a kapcsolatot ez ügyben és megbeszélhessük a részleteket. Köszönöm!

2013. dec. 4. 19:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Jól teszed, hogy ivartalaníttatod, neki is jobb lesz, meg a kiscicáknak is akik nem születnek emg...bárcsak mindenki ilyen felelős gazdi lenne
2013. dec. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Maxitabi ***** válasza:
Nemcsak ne egyen,hanem innia sem szabad.Enni előtte egy egész nap,inni minimum 12 órával ne tegye!
2013. dec. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Inni lehet, ki is száradna ha nem inna..
2013. dec. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. dec. 6. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!