Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit éreznek a macskák ha...

Mit éreznek a macskák ha beszélünk hozzájuk?

Figyelt kérdés

Milyen érzést válthat ki,mit gondolnak?

Van hogy néha dorombol, van hogy néha csóválja a farkát, akkor valószinűleg zavarja.

Mikor játszok vele, akkor is sokszor beszélek hozzá, és pl. néhány hangra/szóra megtanulta hogy ne ugorjon a játékra, hanem nyugisan figyeljen engem.

Érdekel hogy az állatokra milyen hatással van ha beszélnek hozzájuk, megérintik őket.



2013. dec. 4. 20:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
3%
Nem érdekli azokat a dögöket, hogy te mit tereferélsz nekik!
2013. dec. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 piriiiiii ***** válasza:
86%
Szerintem többnyire tojnak rá... viszont mindig, kivétel nélkül tudják azt, hogy hozzájuk beszélünk, de csak ritkán érdekli ez a tény őket.
2013. dec. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Valaki tud ilyen apró dolgokat, szóval hogy emberi szavakhoz jelentést társít!:) 3 ilyen cicát is tudok!!:) Legalábbis asszem az egyik helyen 2 ilyen cicc lakik 1X-re:)
2013. dec. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
mintha egy kínai mondaná el neked az életét nyálasan
2013. dec. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez nem így van,ahogy előttem írják,mert nekem van macskám,és nem csak hallottam valamit.

Ha hallja,hogy jövök,ott ül az ajtóban,nyújtja a lábát pacsira. Ha azt mondom ,hogy nem,akkor megérti,és megáll a csínytevésben. Ha megkérdezem,hogy éhes vagy,ha igen,akkor nyávog és jön dörgölőzni.Ha nem,akkor leül.Én is sokat beszélek hozzá,a tányér,és az nyúl( van egy plüss nyula) szavakat biztosan megérti. Minél többet mondasz el neki egy szót,annál biztosabban megtanulja.

2013. dec. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
23%
Hogyisne! Meg még beszél is!
2013. dec. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 piriiiiii ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, szerintem vegyél szemüveget, mert Neked kutyád van. :D
2013. dec. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne érdekelnéé..issza minden szavamat,bár igaz gügyögök neki de imádja mászik rám olyankor,dorombol,dugja a nedves nóziját az enyémbe.

Ugyanúgy fontos nekik a kommunikáció,sőt kimutatták macskák jobban képesek átvenni az emberi mimikákat mint a kutyák.

Én pl a gyere helyett a Sziát tanítottam neki,olyankor Jön,meg tudja a nevét is persze.

Még a növények is szebben cseperednek kutatás szerint ha az ember beszél hozzájuk,érzéssel gondozza őket.

Komolyan nem értem miért nézik le a macskákat,nagyon intelligens állatok hatalmas érzelmi világgal,enyém ha már veszem a cipőm bújik rá,vagy megy a hordozójához nem akarja hogy elmenjek,2 szobás lakás de csak ott tartózkodik ahol én,mindenhova követ és bújik.

Sok szterotípia pedig kutyás is vagyok,attól hogy nem pitizik meg nem ugrik egyből minden szavadra ő imád téged úgy ahogy vagy. Vagy csak én lennék ilyen szerencsés?

Kétlem.

2013. dec. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 piriiiiii ***** válasza:
Nem az utolsó, hanem az ötös.
2013. dec. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Normális válaszokat kérnék (kaptam is egy-kettőt, köszönöm. Ez csak sima állat pszichológia, kezd zavarni hogy szinte az összes kérdésnél trágárkodnak, próbálnak olcsó poénokkal menők lenni.

Kíméljetek az értelmetlen válaszoktól, kérlek.

2013. dec. 4. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!