Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nyávog a macskám anyutól...

Miért nyávog a macskám anyutól? Többi lenn.

Figyelt kérdés
Anyu délelőtt itthon volt,a macskám kísérgeti (ebből gondolom,hogy nem fél tőle,nem utálja) és egyfolytában nyávog. Amint elment itthonról a macskámnak egy hangja sem volt,egészen estig,amíg anyu haza nem ért,aztán kezdődött előröl a nyávogás... Ez miért van? Anyu nem nagyon szereti,gondolom nem azért kíséri. De kezd nagyon idegesítő lenni! Miért lehet? Mit tudok ellene tenni? Mert éjjel is ezt csinálja....
2013. dec. 4. 23:21
 1/5 anonim válasza:
Esetleg az illata miatt? Csak tipp.
2013. dec. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Éhes, szomjas (itt a vízre gondolok), Pisi, kaki. Vagy törődésre simogatásra, játékra vágyik (ami fontos és játszani kell vele, mert később agresszívvá válhat). Játsz vele sokat. Az is jó ha egy cipőfűzőt húzgálsz előtte.
2013. dec. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyfolytában foglalkozom vele,száraz táp,víz,alom mindig előtte van. Én is ezekre gondoltam először... De azért tettem fel a kérdést,mert alaptalan a nyávogás...:/
2013. dec. 5. 13:50
 4/5 anonim ***** válasza:
hát lehet hogy ha tőle kap enni, akkor kaját akar vagy azt akarja, hogy simogassa.
2013. dec. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tőle nem kap semmit,én vagyok a gazdája,anyut csak látja a lakásban,de mivel nem szereti a macskákat nem is foglalkozik vele. De a nyávogással annyit elért,hogy még jobban utálja...:/
2013. dec. 6. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!