Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi csináljak a cicámmal?

Mi csináljak a cicámmal?

Figyelt kérdés

Kaptam kettő kiscicát és az idősebb macskám mikor megpróbáltam összeszoktatni őket fújt és morgott.

Nagyon-nagyon szeretném, hogy összeszokjanak de nem tudom mit csináljak.:(( Légyszíves segítsetek előre is köszönöm! :9



2013. dec. 5. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez kezdetben mindig így van. Idővel megszokják egymást, ne aggódj! Ne foglalkozz velük, a lényeg, hogy legyen annyi terük, hogy ki tudják kerülni egymást, amíg tartanak a másiktól. Nem kell összekényszeríteni őket. Az én macskáimnak egy mindenlébenkanál foxit kellett megszokniuk, és még az is sikerült néhány nap alatt. Kezdetben hatalmasra fújták magukat, ha csak meglátták messziről, aztán egy hét múlva már lazán átsétáltak a hasa alatt.
2013. dec. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi
2013. dec. 5. 19:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Idő megoldja. Biztosan barátok lesznek.
2013. dec. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
majd észreveszik hogy nem változott semmi,szereted őket ugyanugy. ha verekednek spriccelj rájuk vizet,akkor majd megtanulják hogy nem szabad verekedni!
2013. dec. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!