Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám mért nem akar barátkoz...

A cicám mért nem akar barátkozni más cicákkal?

Figyelt kérdés
már arra is gondoltam azért mert kiskorában megjárta néhány nagy macskával de nem tudom... most van egy udvarlója,és gondoltuk ugyis épp fogamzásgátolva van hadd jöjjön ki az élvezet. szoval nem kergettük el a fiu cicát. de abban a pillanatban annyira szétt verte a fiu cicát hogy az elfutott de hizott erősítést. és akkor a kettő cica jött ő meg olyan volt mint amilyennek soha nem láttan! ugy megverte a két cicát hogy mind a kettő hátára feküdt,és odatolták neki a hasukat. feladták. de nem értem mért nem akar más cicákkal barátkozni. amikor a kutya cicákat kerget a kertben mindig ő is segít neki. érdekes hogy csak az embereket szereti,mert 1 hónapos korában ugy került hozzánk hogy valami eszement bodobta a kapunkon... de hogy azelött mi volt vele azt nem tudom...
2013. dec. 7. 08:15
 1/5 anonim válasza:
Ő egy ilyen cica. Minden cica egy igazi egyéniség, nagyon jó fejek tudnak lenni, mindegyik különleges valamelyik tulajdonsága miatt. Ő pont ettől más, mint a többi. Fogadd el őt ilyennek, mi emberek is mind különbözünk egymástól.
2013. dec. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
engem nem zavar csak furcsálltam hogy inkább az emberekhez ragaszkodik mint a cicákhoz.
2013. dec. 7. 12:00
 3/5 anonim ***** válasza:

A kérdésedből az jön le hogy nem sokat tudsz a macskákról, ezért kérlek engedd meg, hogy egy kis olvasnivalót adjak neked:


"ugyis épp fogamzásgátolva van"

Miért nem ivartalanítjátok? Gondolom nem szeretnétek kiscicákat, de a fogamzásgátló sokkal drágább mint az ivartalanítás (jó doki 10 ezer alatt megcsinálja és csak 1x kell kifizetni), ráadásul a bogyó/szuri totál hazavágja a macs hormonrendszerét, sokaktól hallottam már hogy elkezdett hullani a szőre, sokat betegeskedett meg ilyenek, én nagyon nem ajánlanám, nekik ez nem olyan mint nekünk embereknek a fogamzásgátló, ők állatok, totál másképp működnek mint mi.


"hadd jöjjön ki az élvezet"

Az embereken, majmokon és a delfineken kívül egyik állat SEM élvezi a párzást. Ez náluk ösztön, nem vágy, sőt, ez bizony igen fájdalmas a nőstény macskának is, mert a hím megharapja, meg is tépheti és úgy párzik vele hogy közben szorítja a nyakát, hogy ne tudjon elmenekülni. Ráadásul a kandúrok micsodája tüskés is, hogy ne tudjon a nőstény olyan könnyen szabadulni, de még akkor is FÁJ neki!!! NEM ÉLVEZI!


Nem haverkodni mennek oda a kandúrok, hanem azért hogy felcsinálják, mert bár adjátok neki a fogamzásgátlót, attól még érzik rajta a dolgot. A cicád meg nyilván kerüli azt hogy felcsinálják, menekül a fájdalom elől és ezért védekezik!


A mi lánycicánk is ivartalanítva van, már 12 éves a drága de majd kicsattan :) Amikor ivaros volt akkor detto ugyan ez ment, sokszor meg is tépték egymást a macskákkal, aztán ivartalanítottuk, most már nem járnak ide a kandúrok hogy felcsinálják és sokkal nyugodtabb is lett hogy végre nyugodtan bóklászolhat, nem kell félnie attól hogy "megerőszakolják", jobban ki is jön más cicákkal, hisz azok már nem tudnak mit kezdeni úgy vele.

2013. dec. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kiegeszites:

Ha a macska a hasat mutatja, az nem megadas a reszerol, hanem pont agresziv fenyegetes.

Ebben a konkret esetben ezt jelenti: "Az rendben van, hogy nosteny vagy, es parosodni akarok veled, es az is rendeben van, hogy egyenlore ezt ellenzed, de ha tovabb folytatod a bantalmazasomat, en is 100%-ot fogok beleadni a harcba."

Tehat, ahogy az elottem iro is megjegyezte, a cicad azert nem baratkozik most mas macskakkal, mert a tobbi sem baratkozni akar vele, hanem siman megeroszakolni, engedve az osztoneinek.

Azt mar csak megjegyzeskeppen teszem hozza, termeszetes, hogy nem tud vele tenyleg baratkozni mas macska, ha a kutyatok elkergeti oket.

2013. dec. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
lehet hogy tényleg ez az oka. most hogy mondjátok a lányokkal még valamivel jobban kijön :D azthittem minden élőlény élvezi de akkor csak ösztön. akkor a macskáknál mi jelzi hogy megadják magukat?
2013. dec. 7. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!