Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S a macskánkanak kicsit...

S. O. S a macskánkanak kicsit leharapták a lábából? Vagy nem tudom pontosan mi történt. Mit csinalájunk?

Figyelt kérdés
Mit csinalájunk? Gondolom ősze kerülte egy kutyával, de ha meggyógyulna is 3 lábbal nem tudna elmenkûlni ha hasonló eset története. Az a baj hogy kandúr es elég harcias meg szeretn boklaszni szoval mi legyen?

2013. dec. 7. 19:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat. Hogy kicsit érthetelenül fogalmaztam. Az a baj hogy pontosan nem láttam hogy hogy nez ki. És gondoltam mar orvosra de azt mondtak nem tud semmit csinálni vele, szerintetek es ha meggyógyul hogyan tovab ? Bocsánat csak kicsit megrázott es azért írok így.
2013. dec. 7. 19:10
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor másik orvos! Igenis, tudnak vele mit csinálni. Aztán ha túléli, akkor ivartalanítás. Nagyon ügyesek az állatok, három lábbal is jól elboldogulnak.
2013. dec. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ. Ment a zöld kéz.
2013. dec. 7. 19:16
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen vidd el orvoshoz, mert a sebet is el kell látni, meg nem árt egy ilyen baleset után megvizsgálni, nem-e tört el valamije. Fájdalom csillapító injekciót is szoktak adni, ne szenvedjen szegény cica. És igen, ha ivartalanítod, kevésbé fog verekedni, a lányok után se fog eljárni. Tudom, hogy szörnyűnek tűnik most a cica állapota, de ha rendesen ellátják a sebét és meggyógyul, három lábbal is majdnem olyan ügyesen fog tudni járni, talán még ugrálni is, mint azelőtt.
2013. dec. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!