Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miert csinalja a cicusom?

Miert csinalja a cicusom?

Figyelt kérdés
Cicc 7 honapos lesz, kandur, es neha fura helyekre pisil, es budos. De rosszabb mint a pisi. Szobatiszta amugy, de ha meglatja a kosarat tokmindegy h tiszta ruha v szennyes van benne, ra/bele pisil. Ujdonsaga, h a mosdoba is pisil. Ez total nem ertem. Ill. Szopizik. Azt miert csinalja?

2013. dec. 7. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ivartalanítottad? (gondolom nem)
2013. dec. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, meg nem. Jovore sorra kerul ..
2013. dec. 7. 19:24
 3/4 anonim ***** válasza:

az márpedig macskahúgy, és mivel ivarérett kandúr, erős és büdös. azért olyan, mert azzal jelöli meg a területét. leszoktatni nem lehet róla, mert tök' ösztönösen csinálja, az egyetlen végleges megoldás az ivartalanítás. akkor egyrészt kisebb területet véd, de nem akarja beteríteni a saját szagával, nem kívánkozik el otthonról a csajok után stb. ja és akkor megszűnik a pisilősdi is.

a szopizást meg úgy érted, hogy dagaszt és nyalogatja a kezed? nekem több macskám is volt/van és igen, előfordult, hogy valamelyik állandóan nyomkodott és szörcsögve "szopott"... hát, semmi baja sincs, nyugalom, csak... nagyon mamás. szerintem tök vicces, ahogy átlényegül csecsemőbe és az érdes nyelvével cuppogva végignyalogat, alaposan. :DDD

2013. dec. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ne is mondd... barmi ami pamut, arra racuppan :D
2013. dec. 7. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!