Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeretnék cicát de szüleim...

Szeretnék cicát de szüleim ellenzik a panelba a szőrhullás a bútorok összekarmolása meg hogy a cicát sétáltatni kell vinni hogy tudnám őket meggyőzni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 10. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
Sehogy a cica nem szereti a bezártságot, ezért nem jó neki ha panelban tartják.
2013. dec. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menhelyről fogadj be, életet mentesz! Mondd, hogy cserélni fogod az almosdobozát, takarítani fogsz utána, és a zsebpénzeddel besegítesz a költségekbe is, és tartsd is be!! // 5 macskát tartok lakásban, köszönik remekül vannak :) Ha nem fogadom be őket, már kb. nem is élnének. Nyilván nem jó ha egy szobába vannak bezárva egy életen át, de ha birtokba vehetik szinte az egész lakást, jól ellesznek. Nem szednek össze betegséget, nem mérgezik meg őket, nem végzik autó alatt, stb, szinte csak előnye van a benti tartásnak
2013. dec. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha kikeféled a szőrét akkor nem hullik. Ha van kaparófa nem kapar bútort. Nagyon jól elvannak a cicák lakásban is.
2013. dec. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekünk egy himalája perzsa cica van, 3 éves, 2 kisfiunk mellett van, pnelban bár nem kicsi a lakás, mert 82 négyzetméter, nem hullik a szőre egyáltalán, fésülni kell néha de ennyi. Van macskavécéje, oda pisil-kakil, nem kaparja a bútorokat, mert van kaparófája, sétálni nem viszem.
2013. dec. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem kopasz cica van nem hulajtja a szőrét nem kell vinni sétálni és el van 40nm-en,ideális panelba
2013. dec. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is ez volt először! Viszont szerintem annyit tehetsz, hogy megmondod a szüleidnek megmondod, gondját viseled. Nekem is panel lakásban van. Sétálni nem muszáj elvinni, főleg, hogy pórázhoz szoktatni nem kevés idő. Mondjuk, ha nem sétál lent, lesznek őrültségei, hogy fel s alá fog rohangálni néhányszor. A szőrével meg annyit lehet kezdeni, hogy vesztek macskafésűt, azzal meg átfésülitek a cica szőrét.
2013. dec. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!