Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megis mitol halhattak meg!?

Megis mitol halhattak meg!?

Figyelt kérdés

4 macskam volt: 2nagy(az egyik 3, a masik 2 eves) es 2kolyok (kb. fel evesek)

Es 2 het alatt mind kimult. :( eloszor a 2eves ot auto baleset erte, nem miatta tettem fel a kerdest.

Aztan a ket kicsi (nem ugyan azon a napon multak ki). Az egyik nap meg egyutt jatszottak masnap az egyik a foldon hever megfagyva. Egy het mulva a masik kicsi is ugyan igy jart. Az egyik nap meg evett, jatszott semmi baja nem volt. Masnapra o is kimult. A masik nagyon valamelyik nap elvittuk az orvoshoz de az orvos azt mondta semmi baja. Ma reggelre pedig o is kimult...:( Ugye ez nem valami betegseg lehet?! Ha igen, mi lehet ez?



2013. dec. 17. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vigyázol rájuk ! 2 kicsi macskát meleg hely nélkül hagyni ? grat...
2013. dec. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A megfagyast ugy ertettem hogy a holtteste volt megfagyva. Egyebkent kinti-benti macskak voltak szoval ha faztak akkor bejottek.
2013. dec. 17. 15:18
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, akkor visszaszívtam...
2013. dec. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom a cicákat. Nem tudom megmondani, hogy mitől pusztultak el, de ha szeretnél még cicát, akkor talán lehetne benti cica, és nem ütné el az autó. És ha lesz még cica, akkor esetleg válthatnál orvost, mert lehet, hogy a doki volt figyelmetlen, és meg tudta volna menteni a cicust. De ezt rád bízom, ha ragaszkodsz a dokihoz továbbra is járj hozzá, ez csak egy ötlet volt.
2013. dec. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én méregre gyanakszom. Lehet a szomszéd rakott ki valamit a saját kertjébe, mert utálta h átmennek hozzájuk. Ez csak egy tipp. Azt hiszem az idegméreg (pl. rovarírtó) okoz hírtelen halált egy éjszaka leforgása alatt. Lehet h külön külön, különböző napokon mentek át.
2013. dec. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

az is lehet,hogy valaki akár gondatlanságból kiöntötte a fagyállót,ami édes,és a cica,kutya felnyalja. Én már szóltam rá olyan magánfuvarozóra aki ilyent tett, mondta,hogy erre nem is gondolt,hogy bajt csinál.

Szegény kis cicusok.

2013. dec. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Parvo vírus is támadhat hirtelen. Most néhány hónapig ne tartsál macskát.
2013. dec. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is valami mérgezés lehet.A te helyedben most egy ideig nem tartanék macskát nehogy így járjon.
2013. dec. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!