Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol lehet Allerpet sprayt...

Hol lehet Allerpet sprayt vásárolni a cicának?

Figyelt kérdés
Konkrét helyeket írjatok, lécci!
2008. júl. 14. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Allerpet sprayt tudsz venni az Anivetben. Budapest REmény ut 42. vagy nem tudom hol laksz=) Dea körzeti állatorvosnál is tudsz érdeklődni,szerintem minden bizonnyal Ő is tud adni neked. Esetleg,még egy megoldás van: Érdeklődni a hozzád legközelebb eső állatgyógyszertárnál. Itt 100% hogy lessz,de a fent leírtaknál is szinte biztos.

Üdv. Charlotte remélem segítettem=)

2008. júl. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem van eladó.
2008. okt. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia, én kipróbáltam, tényleg működik, kb. 95 %-ban segít az allergián (mert azért takarítani kell mellette, de takarítással együtt tünetmentes lesz az allergiás!!). Viszont a postaköltség az Usa-ból kb. 4x annyi, mint maga a termék. Úgyhogy költségcsökkentésből közösen is megrendelhetnénk. Várom a jelentkezéseteket!! Kb. 6 $ a folyadék, és 25 $ a postaköltség. Mi korábban egy amerikai állatorvostól rendeltük, és nagyon bevált. Tehát, ha pl. ketten rendeljük, akkor 6 + 6 + 25 = 37 $ a költség, és ezt kétfelé osztjuk. Az árat erősen felkerekítettem, ennél kevesebb, szerintem. Háromfelé még jobb :)A lebonyolítást vállalom, Budapesten bárhol át tudom adni.
2011. ápr. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!