Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cica szállítás közben hova...

Cica szállítás közben hova piszkítson?

Figyelt kérdés

Van egy fél éves cicám, aki alomba szokott piszkítani, holnap lesz egy 5 órás autóutunk. Van egy 80x30cm-es hordozója, abba tegyek almot?

Ti hogy szoktátok megoldani?


2013. dec. 21. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Talán nem a legkedvesebb dolog, de utazás előtt 24 órával kap enni, utána nem, és 12 órával előtte kap inni keveset, később nem. Mondjuk én vonatozni szoktam vele, ott végképp nem tudok mit csinálni, ha netán bepiszkítana.

Utána természetesen azonnal kap enni és inni, így baja nem lesz, de nyilván ezt csak ritkán lehet eljátszani.

Sajnos én az első utunkon a menhelyről hazafelé jártam úgy vele, hogy a metrón jött rá a dolog, elég kellemetlen volt. Nem csak nekünk, neki is, mert összekente a bundáját és emiatt végig szenvedett és keservesen nyávogott.. utána esküszöm, örült neki, amikor megfürdettem!

Szóval ez egy megoldás. Meg talán létezik macskapelenka is, kutyapelenka legalábbis biztosan, ezt nem tudom.

2013. dec. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hm... A kaki még annyira nem gáz, mert annyira nagy a hordozó, hogy elférjen mellette. A vizelet szétfolyna, ő is benne feküdne, meg a kocsiban is szétfolyna.


Lehet az lesz, hogy indulás előtt nem iszik. :S De mindenesetre bemegyek a Freshnapsbe és megérdeklődöm a pelenkát.0

2013. dec. 21. 13:48
 3/7 anonim ***** válasza:

A kaki is lehet gáz, ha utazás közben ráfekszik. Meg ha nincs alom, ami magába szívja a szagot, akkor valami embertelen büdös :D


Esetleg még az lehet, hogy tegyél be alá törölközőt (azt amúgy se árt, kényelmesebb) és vigyél egy másikat is. Így ha baj van, ki lehet cserélni. De csakis zárt kocsiban, nehogy kiszökjön!

2013. dec. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A hordozónak kb 4cm-es mélysége van (ahhoz képest, hogy az ajtó mikor kezdődik).

Gáz lenen, ha lennék bele egy kis almot?


A törölközős megoldás sem rossz ötlet. :)

2013. dec. 21. 14:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem gáz, csak nem praktikus. Az alom látványa hatni fog a cicára, aki így tuti azzal fogja kezdeni, hogy belepiszkít. Utána pedig akkurátusan elkaparja - szanaszét az autóban. És utána jó eséllyel utálni fogja, hogy 5 órán keresztül az alomban üljön.

Persze megpróbálhatod, de szerintem nem praktikus. A törölköző annyiban jobb, hogy azt nem tudja kikaparni.

2013. dec. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jogos. :)
2013. dec. 21. 14:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Minekünk régebben volt egy nagy kutyánk.Amikor ő meghalt már nem akartunk kutyát hanem vettünk egy sziámi macsekot. A kutya után maradt egy óriási szállító ketrec.NEM DOBOZ!!!-KETREC!!Azért vettük mert a kutyussal is sokat utaztunk akárcsak a cicával. A ketrec 90x120cm szóval óráisi!! Most amikor a ciccel utazunk betesszük neki az almot:) Nekünk mikrobuszunk van ugyhogy simán befér a ketrec.
2013. dec. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!