Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen almot használtok?

Milyen almot használtok?

Figyelt kérdés

Negatív és pozitív tapasztalatok is jöhetnek.

Én Biolux, de most láttam Higi nevűt lehet kipróbálom.


2009. nov. 25. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Olyat használok amire telik, a legolcsóbbat, ez ilyen barna valami. Nevét most nem tudom.
2009. nov. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Na hát ez egy jó kérdés, Én már mindent próbáltam. A biolux enyhén kifejezve kaki, mert rá van írva hogy csomósodik és nem. belepisilt a görényem és a pisi elterült az alján.

A Higi se jó, azt a tescoba lehet kapni rózsaszín zacskós, az is ugyanolyan, elterül az alján a pisi.

Régebben a fersnapfba vettem multifites nem csomósodó almot, az vált be a legjobban, mert igaz hogy nem csomósodott de nem is volt szaga. Még kiskorában vettem dobozos aprószemű almot, az kiváló volt, csomósodott, szagmentes volt, csak árba is jó helyen állt.

Ma pedig vettem ezt a kristályos macskaalmot (3,8kg és 1350 ft), kipróbálom, elvileg nagyon jó, hát remélem is, ha be vállna nem kéne olcsó büdös almot venni.

2009. nov. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Cirmi-t a fressnapfba.. olcsó és csomósodik ...
2009. nov. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kacor a kisboltból, olcsó és eddig ez a legjobb. :) A neve lehet, hogy Kaczor, de mindenképp valami ilyesmi, fejből nem tudom... :D
2009. nov. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én gyöngy almot, nem jut eszembe a neve, itt egy kép, ilyen: [link]

Szerintem ez a legjobb, sokáig kitart annélkül, hogy büdös lenne, stb. Próbáld ki, hátha beválik!

2009. nov. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Fressnapf fit and fun vagy mi, az a piros zacskós, csomósodó. Nagyon jó, és sokáig tart, így az ára is jó, mi 20 kilót veszünk/vettünk egyszerre.


Nálunk nem lehet(ett) érezni, hogy macska van, nincs büdös, rendesen csomósodik is így tökéletesen ki lehet takarítani, anélkül, hogy az egészet ki kéne borítani.


Most megdöbbentő, de a macskám eltűnése után több, mint két teljes hétig nem volt erőm az almához nyúlni (flúgos vagyok, de úgy éreztem legalább a végtermék megmaradt utána) és nem volt szag.


Most is van egy csomag bekészítve, ha hazajönne. Én mást nem próbálok ki. Próbáltam egy gyöngyöset, az nem tetszett, azt mondták a kakit szedjem ki csak, amúgy addig jó, míg el nem porlad, hát nekem gusztustalan volt, meg a bioluxot használtam, ami jó, de igazából, nem az igazi, mert nem csomósodik, és hiába nem büdös (bár a kaki igen) a pisi szétterül az alján így egy pisilés után az egész mehet a levesbe, ami egy bazi nagy kakiló doboznál elég gáz. A tescos is ment egy ideig, míg papír zacskós volt, ugyanaz volt, mint a biolux, de mióta műanyag zacskós, nagyon szar. Szinte por az egész.


A fressnapfszos vált be legjobban nekünk.

2009. nov. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Biolux + szilikagéles (kristályos)fele-fele arányban keverve. Nekünk ez vált be.
2009. nov. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Többnyire kristályosat lustaságból. Az Alfa Zoo-ban olcsó. A Higi nemjó, egy pisilés után olyan mint a jól felhígított sóder. A Katzor viszont meglepően jó, pedig 200forint kb.
2009. nov. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is a másodikhoz hasonlóan Cirmi csomósodó macskaalmot használok, vagyis a cicám használja. A kamillásat veszem neki azt valahogyj obban kedveli.

Olcsó kb 500 körül van az öt kilós azthiszem.

Nem büdösödik, nagyon jól csomósodik.

2009. nov. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ami a boltba van épp azt kapja. Kacor v. cirmi. Úgyis kacor a macska neve. :D
2009. nov. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!