Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám mindig este odajön...

A macskám mindig este odajön az ágyamhoz és rám pisil majd felül a polcra és mereven bámul engem. Mit tegyek? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Ne nézzetek hülyének.....nagyon szeretem de már tényleg félek tőle, mert amikor este bámul piros lesz a szeme. Volt hogy bezártam hogy ne tudjon bejönni de kicsivel később arra ébredtem, hogy csurog valami sárga a hasamról és a macskám (név szerint: Sátán) a polcról figyel piros szemekkel...(O.o) Remélem nem utal semmi rosszra ez....

2013. dec. 22. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Amikor elalszik, te is pisild le és nézd mereven, hadd tudja meg hogy esik ez neked :D
2013. dec. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, gondolom a területét (téged) jelöl ki.
2013. dec. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
találkoztam már gonosz macskával, na ő ijesztő volt, ha nem azt tetted, amit ő akart, akkor megtámadt, bár engem szerencsére szeretett :)
2013. dec. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Lehet, hogy vérmacska. Vigyázz vele. Már hallottam hasonló esetről, aminek szomorú vége lett. :/
2013. dec. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Véletlenül repülni nem szokott? -.-
2013. dec. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az hagyján, de mi lesz akkor, ha még rád is fog sz@rni?
2013. dec. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Biztos igyekszik, a nevéhez méltóan viselkedni.
2013. dec. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anizotropikus válasza:
24%

Én röviden oldanám meg, állatmenhely!

Eskümnél fogva nem ölhetek, tehát ez az egyetlen általam is választható módszer a védekezésre.

2013. dec. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hívj egy ördögűzőt.Vagy igyál szentelt vizet és pisáld le utána.
2013. dec. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Diamond28153 ***** válasza:

Marhajófej :)

Lefekvés előtt tedd be az alomtálcába, kapirgálj kicsit a mancsával, mintha most szoktatnád alomra... Nem tudom bejön e...

Ha mégis leslagoz, nyomd bele a fejét,(csak kicsit, hogy az orra olyan legyen) ha neki rossz következik a jelölés után, hátha leszokik róla...

Gondolom fiú, az ivartalanítással megszűnhet a területjelölő kényszere...

Sok szerencsét...

2014. jan. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!