Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak, hogy a macskám...

Mit csináljak, hogy a macskám ne akarjon megölni?

Figyelt kérdés

Kaptam egy perzsa kiscicát egy hete, bent van a szobámban és jól elvagyunk, mellettem alszik, mindig utánam jön, ha lefekszek aludni mellém bújik, és mikor gépezek (most is) felugrik az ölembe és pihen, de nagyon harcias :/

A harcias alatt azt értem hogy ha csak hozzá nyúlok megfogja a karmaival a kezem és harapdál. De akkorát harap mint egy német juhász, tehát nem viccel a kicsike.. és a karmolással sem fogja vissza magát..

Nem bántom, nem is bántották, de nem valami nyugodt állatka.. Ha nem alszik akkor vergődik, ugrál, mászkál, harcol, megnyer két világháborút és megválasztja magát német kancellárnak.

Elég jól elvagyok vele, csak már kezd kicsit fájni a karmolásoktól teljesen vérben álló jobb lábam, és akkor a kezemet még nem láttátok. Gyilkos vérmacska..

Hogy lehetne lenyugtatni? :/



2013. dec. 23. 17:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
31%
Rúgj bele egyet. Akkor megtanulja a rendet.
2013. dec. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
nem olyanok mint a kutyák, ők ha megharapnak úgy h bevérzel és odaversz egyet abból azt vonják le hogy te vagy a köcsög, nem azt h vmi rosszat csináltak :/ ezt olvastam
2013. dec. 23. 17:52
 3/26 anonim válasza:
95%
etesd meg:DD
2013. dec. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Eszik az ha éhes, van ott neki olyan száraz macskatáp egy tálban, mert mást nem ehet különben hígat fosik amit nehéz takarítani.
2013. dec. 23. 17:58
 5/26 anonim válasza:
64%
hát ha nagyon harap kaját ne adj neki mert azt hiszi megdicséred és tovább fogja csinálni, inkább fegyelmezni kéne, nem azt mondom hogy vágd a falhoz, de a fejen csapod egy kicsit akkor talán a 20.-nál már tudni fogja hogy miért kapja
2013. dec. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
26%
B*ssz oda neki egyet, akkor megtanulja hogy mi a rend!
2013. dec. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Kismacska, játszani akar. Egyedül van, te vagy az egyetlen aki foglalkozik vele - úgy próbál meg játszani majd veled, ahogy macska a macskával.

Nem tudom láttad-e már mit művelnek ezek a miniatűr szörnyetegek csoportban, de nagyon tudják csépelni egymást. Csak ugye ott van bunda, vastagabb bőr - de így is van, amikor valamelyik hangján hallani, hogy tényleg fájt neki.


Neveld meg. Ha nagyot harapott megfogod bal kézzel őnagyságát hogy ne tudjon karmolni és a jobb kezed mutatóujjával rácsapsz az orrára. Nem kell nagyot, nem megölni akarod, de érezze hogy eddig és ne tovább.

2013. dec. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előző válaszolókkal. De egyébként mi ez a nemi erőszak kulcsszó? :DD
2013. dec. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
A nagymacska úgy neveli meg a kiscicát, hogy a grabancánál fogva megrángatja. De azért ne szakadjon ki a bundája, csak egy kicsit rázd meg:D
2013. dec. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Én meg azt olvastam h nem szabad semmiylen formában bántalmazni kicsit se mert megutál, és simogatni kell h lenyugodjon T_T

Na én ennek megfelelően harmadik éjszaka mikor éjfél és hajnali fél 4 között 10-20x felkelt h ő bizony potenciális táplálékforrásnak ítélte meg a fülcimpámat, és a méreg lassan akkora gyomorfekélyt üt a hasamon amibe belefialhatna egy hódcsalád, megnyugtattam magam és megsimogattam h ezaz jócica rágcsáljad csak a fülemet miaz nekem már úgyis full vér vagyok csak neked legyen jó :3

2013. dec. 23. 18:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!