Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A szomszéd házban van vagy...

A szomszéd házban van vagy 15-20 macska. De a többségük a mi kertünkbe jár dolgát végezni. Állandóan tele vele a kert. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mivel 3 kisgyerekem van, így nem tűrhető ez az állapot! A néni hallani sem akar, hogy ivartalanítsa őket, így egyre többen vannak. (Ő azt mondja, hogy nem az övé, csak enni ad nekik, odajárnak, nem tehet róla, csak megsajnálta őket! De folyamatosan ajnározzák őket.) Én már próbáltam az ultrahangos riasztót, az őrölt bors elszórását, de még a macskaűző növényt is. Semmi nem használ. A másfél méteres kerítés nem gond nekik. Minden tiszta macskaszőr, hányás és kaka. Én pont ezért nem tartok állatot, mert nem szeretnék utánuk takarítani.

Kutyát nincs időm és pénzem sem tartani.

Vajon mit tehetnék a sok macskaürülék ellen?



2013. dec. 23. 22:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

mozgásérzékelővel aktivizálódó vízspricckoloó rendszer.

Nem kell húdenagyra gondolni, elég egy slag, egy nyomás alatt levő tartály, egy mágnesszelep és egy mozgásérzékelő, vagy több ide-oda. Amint egy dög betéved, meglocsolja. Eltakarodnak. Szomszéd nyanya idióta.

2013. dec. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szólj egy állatvédő szervezetnek, mert ennyi macska egy háznál már nem normális. Esetleg a polgármesteri hivatalnál... Mindenesetre az állat nem tehet róla, szóval ne rajtuk töltsd ki a dühödet. (Amúgy elég lenne csak a nőstényeket ivartalanítani)
2013. dec. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1-es: A vizes sajnos télen nem működik és most jönnek csak igazán. De a háznak 4 oldala van, mindenhol ott vannak, még a teraszon is. Az ablakpárkányra ülnek, mert ott melegebb van! Mindenhol ott vannak ezek a dögök.


2-es: Nem töltöm ki a dühömet, csupán nem akarok utánuk napi 24 órában takarítani.

Az önkormányzat volt, kint, és akkor mondta nekik, hogy nem nem tartja. Etetni meg nem tilos!

Ki van ez találva!

2013. dec. 23. 23:05
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: állatvédő szervezet. El kell vitetni őket, ha a néni csak "eteti" akkor nem a övé. Telefonálj, intézd el, mivel téged zavar ez az állapot. A macskariasztó szerek hatástalanok, a kutyát meg már elvetetted. Nincs más megoldás, el kell paterolni a macskákat sajnos.
2013. dec. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is hívj ki egy állatvédő szervezetet! Ez mindenkinek tarthatatlan állapot. Amíg nem történik előremozdulás az ügyben, én is a mozgásérzékelős locsolót ajánlom.
2013. dec. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A kerítés körül vadcitrommal be kell, alatte pyrocantával, nincs az az élőlény, ami ebbe a kombóba szeret belemenni, persze csak akkor működik, ha körbezárod az udvart.

Esetleg lehet próbálkozni villanypásztorral, de az már drága téma.

Kicsi kutyára sem futja? Az a leghatékonyabb akárhogy nézzük.

2013. dec. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

esetleg a kerítést próbálhatjátok még megcsinálni:

[link]

[link]


csak ugye nem bent, hanem kint tartani :)

2013. dec. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind szép és jó, de nehogymár ő költsön százezreket egy kerítésre, mert a szomszéd néni nem érti meg hogy ennyi macska nem normális. Ha lenne ennyi pénze a kérdezőnek akkor lenne kutyája. Ahogy írta is...
2013. dec. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amíg nincs fagy addig lehet sprickolni, ma is 10 fok volt. Nagyon gyorsan le fognak szokni, hidd el. Ha meg fagy van, ki lehet cserélni a sprickolót valami olyannal ami egy csörgő zörgő konzervdobozt körberángat a ház körül. :)))
2013. dec. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%
Macska ellen szart se ér a kerítés. Láttam már 10x10-es vasoszlopon is felmászni, igaz a dobermann volt a tréner :)
2013. dec. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!