Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan tudhatom hogy már...

Honnan tudhatom hogy már féregmentes lett a macskám?

Figyelt kérdés
pénteken észrevettem hogy férges a macskám,adtam neki fokhagymát,gyorsan mer mentem dolgozni,szombat reggel mikor hazjöttem és adtam neki enni utána automatikusan ment a cicawc-be és nagyon csunyán férges volt a széklete,átszaladtam az állatorvoshoz,szerencsére nincs messze,és kértem a cicának féreghajtot,amit másnap reggel éhgyomorra kellett beadnom,igy is történt és ugye még van 3db negyed gyogyszer amit hetenként kell megkapnia,mikorra lesz teljesen féregmentes a cicám?szobacica,ugyhogy addig nem akartam az elöszobán kivül máshova beengedni amig nem tiszta,vettem neki frontline cseppet is mert nagyon csunyán bolhás is volt(na meg amig bolhás addig férges is lesz a cica).szegényt nagyon csúnya körülmények közül hoztuk el,rengetek kismacska volt legalább 20an voltak,nemis csodálom hogy ennyire férges és bolhás volt.pedig a bolháit már egy ideje irtjuk fürdéssel porral illetve a nyakörv,de most a frontline jonak tünik.

2013. dec. 23. 23:02
 1/2 anonim ***** válasza:

A féreghajtó elpusztítja a kifejlett férgeket, gondolom azért kell hetes csúszássokkal beadni, hogy a lárvákból időközben kifejlődött újabb felnőtt férgeket is eltüntesse. Add be úgy, ahogy a doki előírta és nem lesz gond.

Ha meg tudod oldani, a macskaalomból azonnal szedd ki az ürüléket minden egyes alkalommal.

Később három havonta, rendszeresen adj neki féreghajtót.

2013. dec. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod,igen amig itthon vagyok azonnal ki tudom szedni a macska alombol az ürüléket,de mikor nem akk csak ugy ha hazaértem.remélem mielöbb kitisztul a cicám és feltudom hizlalni a kellő testtömegére!
2013. dec. 24. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!