Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám beteg! Nem tudom mi...

A cicám beteg! Nem tudom mi lehet a baja, szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Most csak a nyers húst eszi meg, egész nap fekszik, dorombol, de a pupillája úgy ki van tágulva, és a tekintete sem tiszta teljesen, mintha fájna neki valami...A levegőt, meg mintha nehezebben venné...Orvoshoz nem tudom elvinni, csak pénteken, mert az ünnepek miatt nem dolgoznak. :(
2013. dec. 24. 14:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ügyeletes doki az ünnepek alatt is van, írd meg hol laksz, akkor ki lehet keresni ki most felétek az ügyeletes.
2013. dec. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Vajdaságban lakom, egy kis városban. Hívtam az orvost, de fel sem vette a telefont. Annyira szerencsére nem tűnik betegnek a cica, hogy péntekig ne bírja ki, csak valamivel szeretnék neki segíteni. Gondolkodtam, hogy lehet adok neki egy enyhe láz és gyulladás csökkentőt, mert szerintem valami ilyesmi baja lehet...
2013. dec. 24. 15:20
 3/22 A kérdező kommentje:
Most meg kidugta a nyelvét is, a macska ilyet nem szokott csinálni...Nem tudom tényleg, mi a baja...
2013. dec. 24. 15:23
 4/22 anonim ***** válasza:
Péntekre csak rosszabbul lesz. Lehet mérgezés is. De valami súlyosabb vírus is. Inkább hívogass fel pár dokit amíg még nappal van. Mert rosszabbul lesz és csak jobban fog szenvedni. Lehet fájdalma is van. Mi itt csak találgatni tudunk. Ezért is kellene sürgősen orvos. Én a te helyedben, azonnal fel hívnék egy pár orvost, hogy nézze meg valamelyik a macskát, mert nagyon rosszul van. És csak rosszabbul lesz!
2013. dec. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Humán gyógyszert ne adj neki mert mérgező. Hivogasd a dokit, mert csak rosszab lesz estére a helyzet! Lehet laza is van!
2013. dec. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Két orvos van a városban, egyik sem elérhető! Ki kell várni a pénteket sajnos...Én azért egy nagyon kevés gyógyszert adtam neki, meg megmértem a lázát, van egy kis hőemelkedése...
2013. dec. 24. 16:27
 7/22 anonim ***** válasza:

NEHOGY adj neki emberi gyógyszert!!!! Csak megmérgezed vele.

És ne telefonálgass, hanem emeld fel a segged és VIDD EL a cicát orvoshoz!

Nem is olyan rég volt itt egy kérdés, csak hívogatta a dokikat az illető, ahelyett hogy elindult volna a macskával. Reggelre elpusztult a cica.

Oltásai vannak a cicának? Mert ha nem akkor könnyen benyelhet akár halálos vírusokat is, azoknál meg minden óra számít...

2013. dec. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kérek, normális hangnemben! Aki erre nem képes, az inkább ne írjon! Tegnap pedig elvittem a cicát az orvoshoz, de nem volt ott az orvos, mert az ünnep miatt, már nem dolgozik! A másik akkor már zárva volt, a telefont ma meg nem vették fel!
2013. dec. 24. 16:29
 9/22 anonim ***** válasza:
Az állatkórházakat próbáltad? Azok ünnepkor is nyitva vannak. Milyen gyógyszert adtál neki? Sajnos az emberi gyógyszer mérgező a macska számára. Nekünk a doki negyed Algopyrint ajánlott láz esetén és fájdalom esetén is. De én még így sem adtam neki, mert olvastam hogy ez is mérgező. Milyen gyógyszert adtál neki? Van facebookod? Mert van egy olyan csoport ahol tapasztalt macska mentők vannak. És hátha tudnak tanácsot adni. Ha kell elküldöm a linket.
2013. dec. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Hogy van a cicád? :/
2013. dec. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!