Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vajon miért gyűjti a macskám...

Vajon miért gyűjti a macskám az idegen cicákat?

Figyelt kérdés
Van két 2 év körül kandúrom. Az egyiket kiskorában a szüleimtől hoztam, a másik kb. fél évesen önkéntesen költözött be hozzám. Nagyon szelíd egészséges macsek, nagyon jól megvan az 1-es számúval. (Egyik szomszédom elmondása alapján, valaki autóból tette ki és elhajtott). A probléma ott kezdődik, hogy hetente haza csal 3-4 kis macskát, főleg fél - 1 éve korúakat. Nem értem az okát 26 éve vannak macskáim, de ilyen toborzóval, még nem találkoztam. Mivel nem akarok macskafarmot nyitni a kertemben, igyekszem gazdikat találni nekik, vagy ha ismerem a gazdájukat visszajuttatni hozzá a kicsiket. Fogalmam sincs mit tegyek, hogy fékezzem meg. Találkozott már valaki hasonló problémával?

#macska #macskagyűjtés
2013. dec. 27. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Igazán cuki viselkedés. :) Nekem régóta van macskám. Ha gondolod írj rám privátba és küldök egy csoportot ahol segítenek gazdit találni nekik. Facebookon van.
2013. dec. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Tudja, hogy jó ember vagy és azokon a kiscicákon is segíteni fogsz, úgy ahogy rajta segítettél :)
2013. dec. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!