Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Leukózis pozitív cica után...

Leukózis pozitív cica után egészségeset?

Figyelt kérdés

Ahány oldal, annyi válasz. A magyar oldalak szerint mindent fertőtleníteni kell, kidobni a fekhelyet. Az orvos szerint abszolút mindent fertőtleníteni kell 2 hét múlva, majd újabb 2 hét múlva megismételni.

Uakkor angol nyelvű oldalakon, ahol valószínűleg nem a brit tudósok válaszolnak és nem a Balkánról, azt írják, ami nekem is logikus, hogy a vírus pár órán belül elpusztul a felületeken. Nekem ebből az jön le, hogy az 1 hete vásárolt 11ezres fekhelyet nem kell kidobni, kidomestosozom. Egyetlen oldal említ 30 nap várakozási időt.

Gazdaszervezet nélkül logikátlan, hogy a vírus túlélje.

Ahány oldalt nézek, annyi válasz van. Tudja valaki a TUTIT???


2013. dec. 28. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Általában véve szokás fertőtleníteni minden súlyosabbank ítélt kórokozó után, mert ugyan magától is elpusztul a kórokozó, de lehetnek kivételek. Tehát ez egy túlbiztosítás, amit mindenképpen érdemes meglépni, ha az embernek van rá lehetősége.
2013. dec. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp oltott macskát vigyél haza. És amit küldtem csoportot ott tapasztaltabb emberek tudnak tanácsot adni.
2013. dec. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy kiskutyát is Vihetsz haza, rá ártalmatlan is vírus. :) Ők is annyira édesek és bújósak. :) De persze nekik is kellenek az oltások.
2013. dec. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!