Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy fél éves perzsa...

Edit21 kérdése:

Van egy fél éves perzsa cicam. A szöre nagy, de a feje ugy néz ki, mint az átlag cicájé. Elöfordulhat, hogy átcsesztek?

Figyelt kérdés
picinek ugy nezett ki de mostmar kezdek ketelkedni

2013. dec. 28. 19:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Perzsából is több fajta van
2013. dec. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Láttad a szülőket? kaptál törzskönyvet a cicához? ha papír nélküli a cicád, lehet kevésbé fajtajellegű is a fejformája.
2013. dec. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
azt irtak törzskönyvezett csak mikor odaértem nem adtak.Az anyukát láttam az perzsa volt.Azt mondta fedeztetésböl lett a pici.
2013. dec. 28. 20:17
 4/22 anonim ***** válasza:
Gratulálok!Gondolom azt mondták majd ahogy nől úgy lesz perzsás.kb 20-30 ezret fizettél,mert olcsón akartál macskát és a 100ezres sok volt..Egy perzsa az perzsa,nincsenek változatai max a himalája és az exo,de mindre egy fajtastandard van.Akkor mondható fajtatisztának egy cica ha van legalább 4 generációs törzskönyve.Ha ez nincs akkor jóindulattal is csak fajtajellegű keveréknek mondható.
2013. dec. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Egy perzsa cicat szerettem volna... Igen es nekem az a 20 ezer is sok volt erte.Es gratulalhat, de annyira nem vagyok tisztaba a perzsa dolgokkal.Utanna jarok,meg minden de ettol meg nem tudom meg hogy atsesztek-e.Ugy hogy ha nem lehet nornalisan akkor koszonom szepen majd mastol erdeklodok....
2013. dec. 29. 16:23
 6/22 anonim ***** válasza:

nem érzem,hogy megsértettelek volna a válaszommal.Persze drága a cica,pláne ha jó helyről veszed,de spórolni kell és várni.

Sajnálom,hogy átvertek,mert bizony átvertek ezt látatlanban is bárki megmondhatja aki valamit is ért a perzsához.

De most már lényegtelen is,hisz szereted nem?

2013. dec. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
A perzsa cicáknál is van olyan, amelyiknek kevésbé nyomott a pofája. Kiállításon akár ki is zárhatják. Attól még perzsa marad, csak hibás. Képet nem tudsz feltenni?
2013. dec. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Hello nem kell megijedni kérlek küldj képet. Segítek. Nekem több fajtatiszta cicam is van. Himalaja , perzsa és sziámi. Ha látok egy képet akkor jobban tudok segíteni. De ha már van chip je v orvosi könyvel kaptad a cicat akkor ha oda az van írva h perzsa akkor az mert nem szokta az állatorvos csak a fajta szerint kiáltani a

könyvet

2013. dec. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Elnezest akk felre ertettem.Igen szeretem csak ugy voltam vele, hogy a piciket eladom.

Nem nagyon tudom hogy kell kepet feltenni de ha rajovok akkor felteszek..

2013. dec. 30. 11:19
 10/22 anonim ***** válasza:
milyen piciket adsz el?
2013. dec. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!