Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek szép vagy csúnya?...

Szerintetek szép vagy csúnya? :D Hasonlít valamelyik fajtára?

Figyelt kérdés

Ilyen volt:

[link]


[link]


[link]


[link]


Ilyen lett:

[link]


[link]



2013. dec. 31. 00:20
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%

szia!

nagyon megfogott a téma, órák óta ezt olvasgatom, szeretnék írni belőle majd valamit.. tehát lennél olyan kedves, küldenél még nekem képeket? a legjobban akkor örülnék, ha datálni is tudnád őket. plusz még olyan információk érdekelnek, hogy hány cica volt az alomban, ahonnan ő származik, az anya kora/oltásai stb ..

kérlek ha nem megerőltető számodra, válaszolj, és adok egy mail-címet/facebook linket, ahol neked kényelmesebb.

előre is köszönöm! :)

2014. jan. 5. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
kicsit tonkinéz es
2014. jan. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Valóban különleges cica:) Szerintem nem csúnya, viszont megijednék ha este hirtelen megjelenne :D
2014. jan. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
23%
Szép macsek, az meg szerintem egyáltalán nem megdöbbentő, hogy változik, az embereknél is csecsemő korban más a szem és hajszín ami nagy százalékban meg szokott változni. Szemszínre hallottam olyan pletykákat is, hogy 1,4 és volt egy akinek 14 éves korában lett más színű a szeme...
2014. jan. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
Nagyon szép!
2014. jan. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
0%
AZT AROHADT!! Ez hasonlit az enyimere!!! Annak is az volt a kolyokkori szore, ami a tiednek, mára egy baromi nagy maine coon lett es telejsen befeketult, alul meg szurke maradt a szore tove. Egy fekete-fust cicam lett:Dd a tied egy füst cica! Es szerintem nem perzsa, hanem maine keverek!!:) nekem is van keverekem, annak is elkora a szore. De a rendes mainenek meg nemtom hogy de a foldig er lassan:D pedig torzskonyves... gyonyuru!!! Vigyazz ra:D
2014. febr. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%
Én, házicica és tecnőctarka perzsa keveréknek nézem. Nagyon gyakori, hogy a kölyökbunda máa színű, mint a felnőttkori. A legszebb koromfekete perzsák például sosem koromfeketék kiskorukban, illetve van kék, vagy kék füst a felmenőik közt. Teljesen normális, hogy egy ilyen teknőctarka cicának a kölyökbundája olyan volt mint a te cicádnak a bundája, az aljszőrzet sötét, a fedőszőrzet világos, szinte fehér...
2014. febr. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
EEEEEEEEEESTENEM DE CUKIIIIIIIII
2016. dec. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 bobo05 válasza:
Azta, hát ez a macska gyönyörű, nagyon kólünleges ahogy sötétedik :o
2016. dec. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Örülnék hogy ha legközelebb imgurra tennéd fel a képeket, mert az ilyen kephostszerű oldalak pár év után befuccsolnak. Tudnál képet küldeni a cicusról? Nagyon kiváncsi lettem!
2019. szept. 16. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!