Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám 2 napja ha felveszem...

A macskám 2 napja ha felveszem elkezd pisilni ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
A macska egyébként nőstény és még kiscica, nem fajtatiszta, ha ez számít valamit.

2013. dec. 31. 17:29
 1/6 besenyőpistabácsi ***** válasza:
50%
Nem számít, hogy fajta tiszta-e! Fél tőled és allergiás rád! Biztosan úgy kezeled, ahogyan te szeretnéd és nem úgy ahogyan ő szeretné!
2013. dec. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még az is lehet, hogy az előttem szóló "kedvesembernek" is valahol igaza van, bár szerintem nem ilyen hangnemben kéne egy aggódó gazdit "helyreigazítani". Az én ötletem csak annyi, hogy egy ideig ne vedd fel. Engedd, hogy ő kezdeményezzen. Ha ő odamegy hozzád, jó. Ha nem, viseld el. Nyújtsd ki a kezed, lehet, odamegy kíváncsiságból és megszagolja, később akár még hozzád is bújik. Ettől függetlenül nem vagyok benne biztos, hogy nem lehet valami szervi oka az egésznek. Néhány nap múlva nyugodtan hívj fel egy állatorvost és kérdezd meg őt. Az a legbiztosabb. Boldog új évet!
2013. dec. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 FIVESTAR ***** válasza:
Direkt trollkodik veled...csak nehogy leszarjon
2013. dec. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
besenyőpistabácsi: a macskám egyáltalán nem utál! sőt odajön hozzám, dorombol de látom maga már tapasztalta milyen ha utálja a macskája! További sok sikert a virágzó macskatartásához.
2013. dec. 31. 21:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Fél, meg retteg tőled! Bár később írtad, hogy dorombol, de az már csak magyarázkodás volt!
2014. jan. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Besenyopistabacsi: ha a macskam utalna azt eszrevennem mert morogna ram de ketlem hogy utal mert odajon hozzám amint mondtam dorombol es jol erzi magat. Kul. Ezt a pisilos dolgot azota nem csinalta.
2014. jan. 10. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!