Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak? A macskám épp...

Mit csináljak? A macskám épp fial és már hajnal 2kor meglett 3macska. Azóta semmi, de folyamatosan nyom és már nagyon kimerült!

Figyelt kérdés
Nemtudom hogy szülni kell e neki vagy kakálni akar mert elég kis méretű széklete volt a megszokotthoz képest,de már kezdek aggódni érte!

2014. jan. 2. 13:47
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Sürgőőőőőőőőőőőős !!!!!!!!!!!!!!
2014. jan. 2. 13:53
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én annyit tudnék ajánlani, hogy keress a neten egy közeli állatkórházat és hívd fel őket és kérj tanácsot.

Itt mi gép mögül nem tudunk okoskodni de egy doki sokkal többet tud. Ne hagyd szenvedni szegény cicust.

Hidd el szívesen adnak tanácsot az állatorvosok néha kedvesebbek, mint az emberek orvosai.

Esetleg próbáld meg finoman kitapintani a pociját hátha van benne még cica.

Talán egy ügyeletet vagy magándokit ki lehetne hívni. Nem olcsó tudom de ez is egy megoldás.

2014. jan. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
de az állatorvos ugyis azt mondja hogy bekell vinnem ezért nem nagyon akartam hívni.Nem tudom megoldani.
2014. jan. 2. 14:05
 4/17 A kérdező kommentje:
msot felhivtam őket és aztmondta az orvos hagyjam még pár órát és ha nem születik kiscica akkor estefelé elkell vinni a klinikára.
2014. jan. 2. 14:14
 5/17 anonim ***** válasza:

Akkor egyszerűen megmondod neki, hogy nem tudod bevinni ilyen-olyan okok miatt. Na de akkor mégis, hogy akarsz rajta segíteni?


Az a cica most rád van utalva. Lehet a doki szívesen kijön hozzá vagy ad tanácsot, hogyan vidd be de lehet be sem kell vinned. Mondjuk taxival kényelmesebb gondolom van hordozó táskád vagy valami, amibe kényelmesen beleteheted, bármi.


Egy telefont megért ne ragadj le ott, hogy, mit fog szerinted mondani! Az a cica kínlódik és jó lenne ha túl lenne rajta te is megnyugodnál végre. Én nem is vártam volna vele eddig vele. Nekem is van kettő tudom mennyire lehet értük aggódni.

2014. jan. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Egyszer már szült és akkor bevittük de már útkzbe elkezdett szülni.Azért bevittük kapott kalciumot megvizsgálták ilyenek hazahoztuk és már nem lett cica edig azt mondták egy még biztosan lesz.Ennyit erről és egyébként most nyomta ki a 4. cicát de sajnos halva született gondolom ezért vajúdott vele ennyi ideig.Azért köszi hogy írtatok! :) Mostmár mindenki jólvan .
2014. jan. 2. 14:49
 7/17 A kérdező kommentje:
és amikor vittük be az első szülésénél az is halva született.valszínű ezért ilyen sok idő amig kijön.
2014. jan. 2. 14:51
 8/17 anonim ***** válasza:

Az állatorvos is visszaadhatná a p.csába a diplomáját, 3 kicsi után, hajnal kettőtől erőlködik a macska és még mindig várj pár órát???!! Kívánok neki egy ugyanilyen szülést!!

A helyedben azonnal vinném, nem nézném a szenvedését. Ha esetleg elpusztul az anyamacska (kínok között), mit fogsz csinálni három újszülöttel??

2014. jan. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
És mi a tökömért nem ivartalaníttatjátok a macskát, ha minden szülése ilyen problémás? (Egyéb okokat már nem is sorolok...)
2014. jan. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%

Tudod miért született halva a4. cica? Mert megfulladt a szülőcsatornába, és ez neked köszönhető, drága kérdező.

És elárulnám lehet még benne halott cica, és elpusztul először az anyamacska, majd az összes kölyök, mert nem lesz ki táplálja.

2014. jan. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!