Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy kandur házi cicám aki...

Van egy kandur házi cicám aki 2 éves és duci, mit csináljak? Hogyan fogyasszam l? egy nap hányszori evés a javasolt?

Figyelt kérdés
Mindig lustàlkodik es ezabaj.
2014. jan. 2. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Játék játék és játék!!! Diétás táppal etesd!!Küldenél egy képet róla?
2014. jan. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!:)


Benti cica? Mert ha kinti, szerintem könnyebben lefogy a csavargás, testmozgás miatt.

Utánanéztem régebben, mikor az én cicám is duci lett, és azt írták napi 1x adjunk neki enni. Nos hát, nem hinném hogy az én cicám azt kibírná :D

A kérdésre válaszolva, játssz vele sokat! Én egy olyan napi 2-3x étkezést javasolnék, de nem olyan nagy adagokat.

Én adnék neki reggel, majd ebéd után, ha nagyon nyávog. Illetve este, hogy éjszaka ha éhes eszegethessen, viszont fontos, hogy mozogjon mellette sokat. És emellett vannak ilyen fogyókúrás cicatápok, bár én még nem próbáltam szóval arról nem írok tapasztalatot:)


Remélem segítettem valamennyit.

2014. jan. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
segitetteél köszi!:) Az is a baj hogyha adunk a nagy kutyának enni és nem eszimeg mind és elmegy onnan akkor megeszi még azt is előle tát ez is benne van hogy ennyire elhízott:)
2014. jan. 2. 19:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:D


Jah, értem:) Ha lehet próbáljátok meg olyan helyre tenni a kutyus kajáját, hogy a cica ne tudja megenni:)

2014. jan. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!