Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon levágtam a cicám...

Nagyon levágtam a cicám karmát, lehet belőle baj?

Figyelt kérdés
Mikor vágtam neki akkor megugrott és nagyon levágtam neki...még vérzett is :( lehet baja tőle vagy visszanő és nem lesz gond?...

2014. jan. 4. 22:42
1 2
 1/11 anonim válasza:
54%
Ha begyúllad akkor ajánlom keress a kertbe egy kis cicakörmöt és avval tekerd be a lábát és begyógyúl.
2014. jan. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha csúnya lesz és fájni is fog neki, vidd el orvoshoz.
2014. jan. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
63%
Minek vagod le a macska körmét?? :0
2014. jan. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Mert imad harapni karmolni... sziámi cica, elég vadóc

2014. jan. 4. 23:11
 5/11 Maxitabi ***** válasza:
54%

Betadint rakj rá egy kicsit,ha tovább vérzik,ill nem stimmel valami,akkor vidd dokihoz.

De:mivel vágtad? És ki kell nyomni a mancsából a körmöt,látszik meddig szabad vágni csak,ahol sötétebb,ott ér van,azt már hagyni kell.. (én alvás közben szoktam nekik-mint a gyerekeknél és néha csak harmadszorra sikerül minden köröm)

2014. jan. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
Soha nem értettem miért kell levágni a macska körmét. :/. Azért kell a kaparófa mert koptatja magától. Nem kell azt levágni! Hívd fel a dokit. Ő ad tanácsot.
2014. jan. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

szegény cicó

ráadásul ha sziámi még sértődős is


sántít most?

az orvos sem tud nagyon mit csinálni vele ilyenkor amúgy

reméljük nem gyullad be neki

2014. jan. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Elég hamar elállt neki a vérzés szerencsére 2 perc alatt.

Nem fáj neki, nem sántìt és nem sértődött meg szerencsére.

Ő kiscsaj, ugy hallottam h a sziámi macsekok az ellenkező nemhez vonzodnak jobban, talán ezért nem sértődött meg :)

Kaparófát nem használja :s

Most nem tudom miért ugrott meg...eddig semmi baja nem volt vele...sőt néha dorombolt is...

2014. jan. 5. 21:07
 9/11 anonim ***** válasza:
tudtommal a betadin nem jó macskáknak!!! amúgy tényleg, miért kell levágni?? meg kell nevelni, nem levágni a körmeit.. kaparófa nagyon jó dolog.. kisbabának is levágod a kezét ha tépkedi a hajadat?? :/
2014. jan. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A kaparófát nem fogja használni! Lehet az almot sem. És épp a körmei hiánya miatt. Reméljük hamar vissza nő. Nagyon apró szemü almot vegyél neki!
2014. jan. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!