Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jaj mit tehetnék (bövebben lent)?

Kutya222 kérdése:

Jaj mit tehetnék (bövebben lent)?

Figyelt kérdés

A macskám tüzel megmüteni nem tudjuk mert nincs rá pénz !

becsavartam egy lepedöbe elinditottam egy altatot nem nagyon használt azt hittem meg nyukszik és elalszik de poruljártam nem tudok valamit ajánlani mit csináljak nagyon sajnálom !!!! ezt inditottam el neki http://www.youtube.com/watch?v=RVEnL8Drd0E :( HELP



2014. jan. 4. 22:50
 1/4 anonim válasza:
Kérem kapcsolja ki...
2014. jan. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pár nap után abbahagyja. Kérdezd meg a dokit hogy nem csinálja e meg a műtétet hitelben vagy részletre. Hívj fel egy állatorvost és ott kérj véleményt!
2014. jan. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem tudok nincs telcsimen pénz söt németül se beszélek (mert ott lakunk) és nem ismerek egy állat dokit itt :c
2014. jan. 5. 14:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor hogy jársz suliba? Egyébként németben vannak dokik akik adnak részletfizetést. A legtöbbjük. És ha beirod a googlebe, hogy állatorvos válaszol online 2013 akkor ki ad egy pár oldalt ahol kérdezhetsz. És írj minél többnek.
2014. jan. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!