Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska szőrének árthat a...

A macska szőrének árthat a coat king?

Figyelt kérdés
Benti cicánk van, hosszú fehér szőrrel.A kutyáimat szoktam ugye coat kingel trimmelni.És arra gondoltam hogy macskához jó lenne e?Hisz a coat king az elhalt szőrt szedi ki.Akkor a macskánál is hatásos lehet?Vagy nem tesz jót a szőrének?
2014. jan. 5. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:
inkább kérdezd meg a dokit, én személy szerint nem tudom mi ez a szer, de a macska lenyalja magáról, jobban mint a kutya, én nem adnám neki, akár rosszul is lehet tőle.
2014. jan. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem attól függ milyen a szőre. ha nagyon tömött, akkor inkább hagyd, szerintem fájna neki. viszont coat kinget kis méretben, macskáknak is gyártanak, szóval ha nincs ellenvetése, szerintem nyugodtan használd
2014. jan. 11. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!