Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van itt olyan akinek műtötték...

Van itt olyan akinek műtötték a cicáját alsó húgyúti megbetegedés (húgycső elzáródás miatt)? Írnátok személyes tapasztalatokat? Mennyire viselte meg a macsekot? Meddig volt kórházban?

Figyelt kérdés
Cicám 3 napja kórházban, mert elzáródott a húgycsöve. Mivel nem először ezért egy két napos infúziós átmosás miatt bent tartották. Ma kellett volna elhoznom, de mivel ezután sem sikerült neki rendesen pisilni, még mindig bent van. Szerintem holnap teszik fel nekem a nagy kérdést, hogy megműtsék-e. Már emlegették.

#macska #műtét #cica #struvit #húgycső #húgycső elzáródás
2014. jan. 6. 21:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Az orvosoknak csak kell tudni hogy kell e a műtét vagy sem. Gondolom ha nem sikerül hogy kimossák belőle a követ akkor műteni kell. Kő zárja el a pisit? Szerintem ez a műtét is olyan mint az ivartalanítás. Én Vemhesen vittem a cicám ivartalanítani. Kb 6 centis volt a varrat. Lehet több is. Gondolom ez sem nagyobb műtét. Ha kell akkor műtesd meg. Csináltak ultrahangot is?
2014. jan. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!