Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanítás után ez okozhat...

Ivartalanítás után ez okozhat gondot, ha a macska túl sokat mozog?

Figyelt kérdés
Pár órája ébredt fel, már teljesen kiment a szer hatása, tiszta a tudata, emiatt elég aktív. Fel-alá mászkál, ugrál, olykor hemperegve, bukfencezve próbálja leszedni a gallért. Ez nem tesz rosszat a műtét helyével? (nőstény cica)

2014. jan. 8. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
De. Még varratszedésig bent kell ,hogy legyen és nem mehet ki. Ha bele akad valami akkor felszakad a seb. Az egyik ismerősöm cicája igy pusztult el.
2014. jan. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem engedtem ki, idebent van a lakásban, csak elég aktív. A műtét helye pedig friss, ezért nem tudom, hogy ez most baj-e.
2014. jan. 8. 15:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez tök fura, hogy ilyen aktív már. Nekem két nőstény cicám van és mindegyik az ivartalanítás után kb. két napig inkább csak pihent. A mászkálás egyébként sztem nem baj, inkább az ugrálás, meg a hempergés, ami veszélyesebb lehet a varratnak.
2014. jan. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A gallér miatt aktívkodik. Zavarja, fura neki. Meg fogja szokni, akkor leáll. Próbáld elterelni a figyelmét addig is.
2014. jan. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem csak a gallér miatt ilyen aktív. Még sosem volt ilyen rajta, és nagyon irritálhatja szegénykét. Most már kicsit visszafogottabb. Kb. fél órája azt csinálja, hogy hol ide, hol oda fekszik, közben néha megkapargatja a gallért.
2014. jan. 8. 15:46
 6/6 A kérdező kommentje:

#4-ös válaszoló: már elküldtem az előző kommentem, mire észrevettelek. Köszönöm a tanácsot, megpróbálom elterelni a figyelmét.

Magabiztos a válaszod, ez azt jelenti, hogy már voltál hasonló helyzetben?

2014. jan. 8. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!