Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért ne lehetne rendes...

Miért ne lehetne rendes kanállal (amit mi is használunk) kikanalazni a macskának a konzervet a tányérjára?

Figyelt kérdés
A férjem szerint ez gusztustalan. Dehát a macska még nem nyúlt hozzá, és az is csak élelmiszer a konzervben, nem macskaürülék!

2014. jan. 11. 14:56
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
45%
Áldásom rá, de én a szemeimmel láttam. Sokszor a törvény és a valóság köszönő viszonyban sincs.
2014. jan. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Ízlések és pofonok. A férjed valószínűleg nem olyan állatbolond, mint te, és ezt neked tiszteletben kellene tartanod (ahogyan ő is tiszteletben tartja, hogy te szereted a macskát, ezért egy bizonyos szintig toleráns is). Párszáz forintért lehet műanyag kanalakat venni. Vegyél párat, ha gondolod akkor tartósakat, vannak szép színesek is. Ha ezeket használod, akkor biztosan nem lesz vele baja a férjednek. Ezeket is ugyanúgy el lehet mosni, a macskának meg édesmindegy, mivel osztják ki a kajáját, csak ehesse már. :)
2014. jan. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
93%

ok, akkor most dobjon mindenki egy hátast: én már ettem macskakajakonzervet. ollé! és még mindig élek, még csak hasmenésem, mérgezésem, kergemarhakórom sem lett belőle. annyi vele az össz bajom, hogy elég sótlan, de lehet rajta javítani. évente 1x megeszek egy márkásabb macskaeledelt, néha megkívánom.

lehet ez onnan jön, hogy gyerekkoromban a barátnőmmel a kitekat száraztápot faltuk poénból.


aki nem hiszi, az állítson be hozzám egy konzerves whiskassal, ha kell a szeme láttára tolom be arcba az egészet.

2014. jan. 13. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
35%
Nem akarok senkit kiábrándítani de az állateledelek nagy része döghúsbók készül ami agyon van főzve ezzel "sterilizálják" majd hozzáadnak mindenféle szintetikus vitamint meg antioxidánst ami fel van tüntetve persze a hátoldalon és ha az ember elolvassa az összetételt akkor azt gondolja, hogy milyen sok a vitamin benne! Nos a whiskas, kitekat és társaki tényleg döghúsból készülnek. A prémium tápok azok nem, de azok is emberi fogyasztásra alkalmatlan húsból készülnek. Gondoljatok már bele ha tényleg válogatott prémium minőségű húsból készülne akkor nem lenne ráírva hogy emberi fogyasztásra alkalmatlan.Még a parizer meg a virsli sem válogatott prémium húsból készül pedig az emberi fogyasztásra alkalmas! Ha állateledelt eszel megbetegszel. És nem az adalékoktól! Szóval Nálunk a bevett megoldás van egy kanál amit a cicakajához használok! Sőt van egy külön szivacs is dedikálva amivel a táljukat és a kanalat mosom! És miután elmostam a csapot kifertőtlenítem! A férjednek teljesen igaza van! Amúgy azért az az igénytelenség netovábbja, hogy nő létedre ennyi alapvető higéniai ismereted nincs, hogy ne etesd a férjed a macska kanalával! Mikrobiológusként mondom ezt Neked!
2014. jan. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
91%
A tapasztalat minden szaktudásnál és diplománál többet ér!!!én már 25 éve benti cicát tartok és kanállal szedem a kajáját meg a mi szivacsunkal mosom a tálat. És még mindég élek !
2014. jan. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
MOSOGATÁS, észlények, akik szerint fujjdöghúsígymegúgy. El kell mosogatni azt a kib. kanalat, ennyi, különben magadat is ki kéne dobnod miután ahhoz a fertőző kaját fogyasztó macskához értél -.-"
2014. jan. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Na épp ez az, hát persze, hogy elmossa az ember a kanalat, nem rögtön azzal fogunk enni, akkor meg mi a gond?
2014. jan. 16. 14:49
 18/30 anonim ***** válasza:
88%

13#

lehet valami párhuzamos univerzumban én vagy, vagy a barátnőm vagy (nem használja az oldalt, tehát 100%, hogy nem te vagy az). mi is folyton a kitekatot pusziltuk befelé, ami szerintem viszont nem sós. ajánlom a purina one-t, az kicsit sótlan, de finom :D ha pedig konzervet kapnak én is megnyalintom az ujjam utána, de azért megenni még nem ettem meg konzervet..


amúgy az ég adta világon semmi gond nincsen ezzel. ennyi erővel vágd ki a tüdőt, ha szarszagot érzel, hiszen valamennyire.. hülyék hülyék hátán

2014. jan. 17. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Én fakanállal szoktam a kutyának. Utána azzal főzök levest. Ha épp nincs tiszta, akkor a leveses vagy milyen, szóval normális kanállal. Most 13 éves, és még élünk mind a ketten, a "döghús" meg a "soksokbaci" ellenére. :D
2014. jan. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt valaki belekötne: nyilván először elmosom a fakanalat, és csak utána főzök vele levest. :D
2014. jan. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!