Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehetséges, hogy a kandúr 2...

Lehetséges, hogy a kandúr 2 éves cicám még "csajozik" ilyenkor?

Figyelt kérdés

Előző héten eltűnt 2 napra, majd vasárnap hazajött, be is engedtük,aztán megint csak kedden jelent meg, délután, akkor sokáig velem volt,majd megint eltűnt,csütörtök reggel pedig elő jött megint, evett, aztán egyből ment is a dolgára, most pedig megint sehol napok óta :( kedden nem nagyon evett cicakaját sem, inkább egy pici tejet ivott.

Általában hozzánk jár sok macska, mert van amikor meghagyja kint a kajáját, meg kutyánk nincsen.

Szerintetek mennyi az esélye,hogy még ilyenkor csavarog?Vagy valaki elédesgette? Ennivalója mindig van elég és elég finom falatokat adunk neki mindig.

Nagyon hiányzik már :(

Ivartalanítva nincs, de nagyon gondolkoztam pedig rajta még nyáron is.



#macska #cica #eltűnt állat
2014. jan. 11. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
a meleg miatt azt hiszik az állatok is hogy tavasz van, előfordulhat, a környékünkön láttam cicusokat ... :D
2014. jan. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy talált egy kóbor cicalányt, vagy pedig valaki csalogatja kajával..
2014. jan. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
először is jó lenne ivartalanítani. egyszere elmegy és sosem jön haza. nekünk vólt hogy 1 hónap után jött haza.ojan állapotba hogy utánna beg is halt azóta cicát csak lakásba tartunk jobb ott nekik nem üti el őket semi kutyA se eszi meg vagy elkep valami betegséget és meghal vagy a kulancsoktól...
2014. jan. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is eljár a kandúrom igaz nem csajozni hanem aludni és enni. Itt a szomszédok már értesítettek róla hogy náluk szunyál a cica a meleg szénában, mikor hol. Naponta hazajön amúgy vele ilyen szempontból nincs baj. Én is heréltetni akarnám, mert tavasszal amikor elkezdődik a macsek szezon szegény ramaty állapotban szokott hazajönni
2014. jan. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Eddig azért nem volt, mert a bátyám nagyon ellenezte, nagyon sajnálja stb..De én úgy gondolom,hogy ezzel jót is teszek, főleg miatta.

Itthon is szalmában szokott aludni nálunk,szóval jó helye van.A kaja csalogatás meg nem tudom mennyire jó irány..mindig finom falatokat kap..konzerv,táp..nagyon szereti..igaz ha már a konzervet keverjük kenyérrel nem nagyon eszi,elég válogatós lett.

Remélem hazajön mihamarabb :( mondtam is itthon,hogy ha előjön ki ne engedjék.. :D mert legutóbb nagyon sietős volt neki..

2014. jan. 11. 17:53
 6/7 anonim válasza:
Igen,az enyém szinte soha sincs otthon.
2014. jan. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az ivartalanítással jót teszel neki! Nekik nem öröm a szexuális együttlét, csak ösztön!! Azzal teszed a legrosszabbat ha nem ivartalanítod, úgyhogy inkább sajnálja a bátyád most! Csomó betegség, autó elüti, elcsavarog, beszorul garázsokba ahol napokig éhezik, elverik, mert az emberek nem képesek megérteni az ivartalanítás lényegét és a saját lánycicájukhoz ha jön egy kandúr és mivel nem akarnak kiscicákat akkor nemhogy ivartalaníttatnák inkább elverik a kandúrt! Nagymamám macskáját aki ivaros volt (később már nem) rendszeresen elverték annak idején!!
2014. jan. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!