Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálta ezt? Mit...

Miért csinálta ezt? Mit láthatott?

Figyelt kérdés
Este 9 körül kimentem sétálni az erdő mellé és a macskám is velem jött. Nem sokszor jön. Csak egy húsz perces sétát terveztem, de megálltam az úton, leguggoltam és a macskámat simogattam. Egy idő után leült fél méterrel elém és a levegőbe szegezte a tekintetét egy pontra. De nem volt ott semmi!!! Odavilágítottam zseblámpával. Nem tudom mit láthatott. Folyamatosan nézte, és mikor szólongattam a fölét se mozdította meg. Csak nézte, nézte, nézte. Kb. 10 percig csinálta ezt... Aztán meguntam és fölemeltem, de leugrott pedig szeret kézben lenni. Kissé frusztráltan viselkedett utána, mögém bújt, idegesen tekergette a farkát és elkezdte finoman harapdálni a lábam, hogy menjünk már. Aztán hazamentünk. Mit láthatott? Nem volt ott semmi!!! Ha állat lett volna, akkor a földet nézte volna és valószínűleg ennyi idő alatt megmozdult volna... Ijesztően viselkedett, sose csinált még ilyet!
2014. jan. 11. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
jo hogy idöben elmentetek
2014. jan. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy szagot érzett a levegőben, ami idegesítette?
2014. jan. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én ilyen helyzetben futottam volna hazáig....
2014. jan. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A macskák különösen jól látnak a sötétben. Megláthatott valami kisebb állatot, amit Te lámpával sem vehettél észre (mókus, pele, nyest stb.).
2014. jan. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem szag volt, mert akkor nem csak ült és bámult volna. Kisebb állat meg azért nem lehetett mert, nem a fákat nézte...
2014. jan. 11. 22:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy nem látott, hanem hallott valamit. Ha szag lett voln akkorláttad volna hogy szaglászik, de az én macskám is ha hall valamit csak bámul meredten. Simán lehetett olyan nesz, vagy bármilyen hang amit te nem hallhattál. Sokkal kifinomultabbak az érzékszerveik. De azért jó hogy elhúztatok onnan. Sose tudni.
2014. jan. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja, az lehet, hogy valami nesz volt.
2014. jan. 12. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!