Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy himalájai perzsa...

Van egy himalájai perzsa cicusom 3 éves nősteny es vekony szeretném pároztatni a tavasszal csak félek hogy belehal. Mi a vélemenyetek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 13. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért halna bele?
2014. jan. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Vicuska87 ***** válasza:
83%
az a véleményem hogy felelőtlen vagy!
2014. jan. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha megvan a pkd és fiv felv fip tesztje akkor hajrá,bár elmondom,hogy már annyit tüzelt üresben,hogy a méhe nem lehet túl jó állapotban és ezek miatt is sovány.Mért nem ivartalanítod?Szerintem van elég szaporító.
2014. jan. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyetertek Vicuskaval, pedig azt gondolom, o elegge szemelenzos, es vaskalapos.

De az en velemenyem is az, hogy also hangon is felelotlen vagy.

Paroztatni csak egeszseges allatot szabad. Ez egy teny.

Tehat, elosszor, etesd azt az allatot. + fereghajto + allatorvosi velemeny, ha mindez megvan, mitol vekony megis?

2014. jan. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindennel probalkoztam mindig friss etel vann elotte gilisztahajtot. Is adtam neki de nem eszik fotkajat is adok neki valamelyket megszagulja es othagyja valamekbol eszik egy ket falatot es othagyja :(
2014. jan. 14. 20:37
 6/7 anonim ***** válasza:
a véleményem: mért nem kötik iq-hoz az állattartást nánánánáná
2014. jan. 17. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Allatorvos amugy latta? Mert ha ennyire etvagytalan, lehet, hogy a fogaival van baj.
2014. jan. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!