Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák valóban tudnak...

A macskák valóban tudnak harapni? Engem egy macska sem harapott még meg soha, érdekes hogy vannak olyanok akiket megharapnak ezek az állatok :S

Figyelt kérdés
gyerekként 12 macskám volt egyszerre. SOHA egy harapásom nem volt. max karmolás, de az csak játékból.
2014. jan. 14. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
bizony tud,de meg milyet.egy macskat bezarva tartottak egy szobaba honapokon keresztül,nem tudom hogy bantak vele,de meg volt vadulva.ki akartam hozni,megfogtam,de ugy elkapta az ujjamat,hogy nem akarta elengedni,csak mikor leüttem.azota is az az ujjam,mint,ha belenne egy kicsit dagadva,pediga annak mar kb.12eve.
2014. jan. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogyne tudna. A mienk ugy megharapta anyukamat, mikor az almot tette rendbe, hogy azota is latszik a heg. (masfel eve volt) Nem tudni miert, ha az alomhoz nyulunk, mindig harapos, pedig csak megcsinaljuk neki. Egyebkent o mar a 9. cicank, a tobbi nem volt ilyen, csak jatekbol harapdaltak, karmolaztak, ilyet semelyik nem csinalt. Ettol fuggetlenul nagyon szeretjuk, csak jobban hasonlit egy tigrishez, mint egy macsohoz. :)
2014. jan. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hajaj de még hogy! Alig bírtam kiszedni a macskánk szájából a kezemet (kicsit túlzásba vittük a játékot).
2014. jan. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mi macskánk soha nem karmolt, mindig harapott, ha játszottunk vele.
2014. jan. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!