Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor kezdenek el tüzelni a...

Mikor kezdenek el tüzelni a Perzsa macskák?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy egy perzsa nőstény mikor kezd el tüzelni,illetve ha kandúr akkor mikor fog pározni?

Tapasztalatok?Azt olvastam hogy ezek későn érő fajták és 2éves korukig nem fognak bagzani,igaz lehet?

Csak kíváncsiságból kérdezem:)


2014. jan. 16. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szeretnél kiscicákat? Mert ha nem akkor ne várd meg míg párzanak! Ivartalaníttasd!
2014. jan. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nincsenek cicáim,de arra lennék kíváncsi hogy tényleg ilyen későn érnek-e mint az írják több helyen is.Azt tudom hogy a rendes házi macsi az korán kezdi,és ha tényleg igaz hogy ilyen későn érnek az miért lehet?Engem az érdekel hogy miért ütne el a párzási ideje egy sima macskáétól?

Remélem így érthetőbb a kérdésem:)

2014. jan. 16. 13:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokminden függvénye,hogy a nőstény mikor kezd el tüzelni(vérvonal,tartási körülmények)Attól,hogy 8 hónaposan betüzel még nem áll készen a kölykökre na meg nem minden törzskönyves macska tenyészthető.
2014. jan. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem van egy menhelyes himalájai perzsa cicóm, és max egy éves volt, amikor a menhelyre került - egy alomnyi kiscicával... Szóval szerintem ez hülyeség. Inkább csak egy értelmes tenyésztő nem rakja be 2 éves koráig.
2014. jan. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!