Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan adhatok májat a macskának?

Hogyan adhatok májat a macskának?

Figyelt kérdés

Szeretnék a cicunak csirkemájat adni, de nem tudom, hogyan. Gondolok itt arra, hogy főzve, sütve vagy lehet nyersen is? És milyen rendszerességgel? Hallottam már olyat is, hogy heti egyszer, kétnaponta vagy naponta... Nem tisztán adnám neki, hanem a szokásos ételével együtt.

Illetve jár a májhoz szív is, arról mi a vélemény?

Ezen kívül még tudnátok ajánlani hentesnél vásárolható, napi használatra megfelelő ételkiegészítőt? (Természetesen nem a csirkemell árkategóriájára gondoltam...)


2014. jan. 17. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak nyersen add neki sülve nem jó
2014. jan. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Maxitabi ***** válasza:

Így van, csak nyersen! De vagy teljesen frissen, vagy pár napig fagyasztva és utána felengedve. Simán mehet a szív is,hetente max 'x,de havonta ne legyen a kaja 10%-nál több.

A BARF etetés után nézz a neten, magyarul is vannak oldalak-pl rockingcooncats oldalán is találsz tanácsokat.

2014. jan. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Maxitabi ***** válasza:
szóval hetente 1x...
2014. jan. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A miénk kap csirkenyakat, farhátat, halat (horgász van a családban), alkalmanként májat-szívet-zúzát, nyersen.
2014. jan. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Allice válasza:

Kérdésedre: "Hogyan adhatok májat a macskának?" a macska válasza az lenne: gyorsan :-)


Csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, frissen és nyersen én is szoktam adni az enyémnek, és az egyébként visszafogott cicám két hátsó lábon ülve, két "kézzel" nyúl utána.

2014. jan. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönök minden eddigi választ! :)

Ki is próbáltam már a májat és a szívet, odavoltak érte. :)

2014. jan. 17. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!