Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van olyan akinek a macskája a...

Van olyan akinek a macskája a vizes dolgokra specializálódott?

Figyelt kérdés

Nekem a macskám mindig a fürdőszobában ólálkodik, a lefolyót állandóan felszedi és nyúlkál lefelé ahová a víz lefolyt.

Ha megnyitom a csapot akkor is érdeklődik a víz hangja miatt, illetve gyakran benne van a kádban is, bár csak akkor ha nincs benne víz.

Régebben a wc-be is belemászott, de szerencsére arról leszokott.

Egyszer véletlen ráborult egy félliter víz, az nem tetszett neki, de továbbra is rettenthetetlen.

Az akváriumba is belenyúl a halak után és nem zavarja,hogy a hajlatig vizes lesz a lába.


Számomra ez érdekes mert az eddigi macskáim kerülték a vizet ahogy csak tudták, a fürdőszoba pedig maga a pokol volt számukra.


2014. jan. 17. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
De jo neked, kulonleges macskad van, en 2 eve probalom raszoktatni a furdesre, minden heten le hell furdetnem mert allandoan saras a lapa es osszekoszolja az egesz hazat. Utal furdeni. Nem Van-macskad van?
2014. jan. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban volt egy macskánk, ami mindig belemászott a mosogatótálcába és piszkálta a csapot. Mivel a csap ócska volt, ilyenkor kijött belőle egy kis a víz, a macska meg azzal szórakozott, oda járt mosdani, stb. Mindemellett az ajtókilincset is ki tudta nyitni.
2014. jan. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én macskám is hasonlókat csinál. Ha este fürdök, akkor végig bent van a fürdőszobában mászkál a kád szélén, beleül a mosdóba, nézi a lefolyót. Mikor végeztem egyből beugrik a kádba és ott ül fél órát biztosan. Azt is tűri, ha a kezemet bevizezem és úgy mosom át a testét. Az itatótálját rendszeresen felborítja, belenyúlkál a vízbe, nem zavarja őt sem, hogy vizes lesz könyékig. Ha felmosok, akkor jön és futkos a vizes padlón és csúszkál, ezt nagyon élvezi. Fürdeni viszont nem szeret, egyszer lett megfürdetve még kiskorában, azóta nem. Múltkor beraktam a kádba és engedtem rá zuhannyal egy kis langyos vizet, egyből kiugrott.
2014. jan. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!