Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen színű cica a kedvencetek?

Milyen színű cica a kedvencetek?

Figyelt kérdés
Mindenféle cicát imádok, volt már fehér, fekete, fekete-fehér, cirmos, cirmos-fehér cicám. Mindet nagyon szerettem, de külsőre nekem legjobban a cirmos-fehér tetszik.
2014. jan. 19. 01:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A hófehér, vagy az egérszürke.
2014. jan. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem ő kedvencem..a színével együtt.

[link]

[link]

2014. jan. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

fehér vagy szürke, esetleg egy gyönyörű szép krém/barna színű cica :)

az örök kedvenc viszont a szfinx cica, aminek nincsen szőre :)

2014. jan. 19. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Fekete-fehér :)
2014. jan. 19. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A feketék! Nekik valahogy látszik a fejükön a bolondság. :D Azokat a fehéreket szeretem még nagyon, akiknek vannak cirmos foltjaik vagy a farkuk is cirmos.
2014. jan. 19. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Vörös.
2014. jan. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én is mindegyiket szeretem, és változó, hogy melyik vezeti a listát, nálam 3 kedvenc van :)


1 fekete

2 olyan cirmos, amiben sok a fehér és a szeménél is fehér a szőre, viszont a szeme körben fekete (mint amikor a nők kihúzzák maguknak ceruzával :D) - eddig csak nagyon kevés ilyet láttam és szerintem gyönyörű tekintete van az ilyen cicáknak

3 a tipikus "whiskas" cica, vagyis az a szürke cirmos-szerű


De láttam már gyönyörű halványvörös színű macskát is, pedig a vörösekért általában nem rajongok annyira. Tehát sokszor macskafüggő, mert cirmosokból is sok olyan van, aminek valamiért nem tetszik annyira a szeme, valahogy nem olyan mint az én macskáimnak és azok kevésbé tetszenek. Persze azért mindegyiket kedvelem, mert nyilván másnak meg az tetszik.

2014. jan. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem ő a kedvencem:-

- [link]

- [link]

2014. jan. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz! :)

Várok még további kommenteket! :)

2014. jan. 19. 12:16
 10/14 anonim ***** válasza:
Teknőctarka. (Sokáig nem is tudtam, hogy úgy hívják, pedig olyan cicám volt. :D)
2014. jan. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!