Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az nem baj, ha a (kb.1 hónapos...

Az nem baj, ha a (kb.1 hónapos) kiscicám mindig csak virslit eszik?

Figyelt kérdés

2014. jan. 19. 19:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
miért nem adsz neki mondjuk normális macskakaját?
2014. jan. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de nem kell neki.
2014. jan. 19. 19:55
 3/16 anonim ***** válasza:
De igen, baj. A virsliben semmi olyan nincs ami egy kiscica fejlődéséhez szükséges.
2014. jan. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

De igen, baj. Korántsem kapja meg így az optimális fejlődéséhez szükséges tápanyagokat, például ásványi anyagok, vitaminok. A virsli legnagyobb része még csak nem is hús, hanem szója és mindenféle bőrke meg adalék. A cica sem vitaminokhoz, sem pl. kálciumhoz (ami a csontjai-fogai fejlődésében fontos) nem jut így rendesen.

Én nem fogok macskatápot ajánlani, mivel a bolti macskakaja meg cukorral és színezékkel van tele, viszont ajánlom figyelmedbe a BARF etetést.

2014. jan. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm!!!
2014. jan. 19. 20:02
 6/16 anonim ***** válasza:
én még nem láttam macskát önként éhen halni, ha nem kap mást, akkor megeszi a macskaeledelt is
2014. jan. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
1 hónapos? úgy érted 4-5 hetes kiscica? miért nincs a mamájával, még szopiznia kéne, nem virslit ennie
2014. jan. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez így nem lesz jó. :/ Beteges lesz. Nincsenek meg a szükséges tápanyagok számára. Vegyél neki macska eledel konzerv formájában. Juniorost. Ebben benne vannak a neki kellő vitaminok. Ezt biztosan meg fogja enni. Mert jó illata van. :) Ha nem is kér belőle, akkor majd megeszi ha éhes lesz. Pár darabka junior száraztápot majd rakj bele. Én úgy csináltam, amikor nem ettek a száraz tápot, hogy mindég bele nyomtam a konzerves macska kaja falatkáiba. Néha kaphat nyers húst is. De hájat és tejet ne adj neki mert menni fog a hasa. És disznó hús tilos! Tegyél neki féregtelenitőt. Cestal cat a neve. 400 forint körül van egy szem. De az sokáig elég. Abból adj neki egy negyedet egy falatba rejtve. Mond hogy egy hónapos cicának kell.
2014. jan. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az anyja melett lenne a helye! Vehetnél neki macska anyatej pótlót is! És cumiztatni. Én így csináltam amikor ennyi idősek voltak, mert nem volt teje a mamijuknak. Trüszköltek is. Az állatorvos egy ezresért rendbe hozta őket. És két cicáról van szó.
2014. jan. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az anyja melett lenne a helye! Vehetnél neki macska anyatej pótlót is! És cumiztatni. Én így csináltam amikor ennyi idősek voltak, mert nem volt teje a mamijuknak. Lehet nekik venni macska cumisüveget is. Trüszköltek is. Az állatorvos egy ezresért rendbe hozta őket. És két cicáról van szó.
2014. jan. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!