Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet, hogy már nem szeret a...

Lehet, hogy már nem szeret a macskám?

Figyelt kérdés
Régen folyton nyalogatta a kezem,a hasamra feküdt.. Most 8 hónapos,de már mintha nem szeretne :/ Létezik ilyen? Mivel tudom újra megszerettetni magam vele?

2014. jan. 19. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Már kezd önállosodni. ne ijedj meg,minden macska akaratos,és van van amit ők akarnak,ha nem akkor nem fog a te kedvedre tenni.az enyém is ilyen néha utálom is érte,de a macskák már ilyenek.mikor jön adjál neki indig kaját akkor hozzádszokik.tejcsi,vagy maradék,az enyém bármit megesz.simogasd,ha lehet legyetek együtt szobába.én szeretem ha velem van,addig se vagyok egyedül.
2014. jan. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
36%
Lehet megsértődött rád..
2014. jan. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A mi cicank kb 4 honapos mult, mikor elhoztuk a regi gazdajatol. Voltak fura dolgai, gondolom az elozo gazdaja hatasara.

De pl. minket nem zavart volna, ha bejon az agyba, vagy be akarna bujni a takaro ala. Viszont az elso harom honapban annyit tudtunk elerni, hogy az agyunk mellett alszik a parnajan, es neha viszont most mar bemereszkedik reggelente, bebujik kozenk; dorombol...


Ill. eddig ketszer szokott ki, aminem nem orulunk, mivel a tarsashazban nem ismerunk joforman senkit, es a kozos zart kertben nem tudni kinek szurna szemet.

Elso alkalommal a tujafarol kellett letepnunk szo szerint mert amikor meg lehetett volna, nem jott haza, utana mar nem tudott.

Masodik alkalommal viszont mar odajott hivasra a kezemhez, es igyekezett haza. Tiszta cuki volt :)


Amugy a mienk kandur.

Szerintem ne ess ketsegbe, a macskak eleg szeszelyes allatok, de ha szeretve van, akkor o is szeret. Neha lehetnek rossz napjai, nekunk is vannak :), ne gondolj rogton a legrosszabbra :)

2014. jan. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Előző nagyon aranyos történet. :)
2014. jan. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Eaz en vica. Is 8honapos es pont ugyan ez tortent! Mikor idejott olbebujt, nyalogatott! De mostmar nagyon ritkan fekszik az olunkbe!
2014. jan. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A legelső válaszoló írta, hogy tejet ad neki. Ha az ő mackájának nem ment tőle a hasa, akkor nem gond, de te vigyázz vele, mert a cicák laktózérzékenyek, lehet, hogy a tejtől megy majd a hasa!
2014. jan. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
1.vagyok. Dehát a macskák szeretik a tejet. :)
2014. jan. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy szeretik, de attól még árthat, de ez nem minden cicára igaz.

Én is imádom a csokit, mégis hízok tőle. :)

De, ha a te cicádnak nincs baja tőle, akkor adj neki nyugodtan.

2014. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ivartalanítsd
2014. jan. 23. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A pokoli macskák c. könyv sokat segít.
2014. júl. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!