Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért őrűl meg a cica minden...

Miért őrűl meg a cica minden este? Ezerrel végigrohan a lakáson, felugrándozik mindenhova le sem lehet állítani 5 percen keresztül. Utána mintha misem történt volna jön dorombol, nyávog.

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 11:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Ki kell adnia a felesleges energiáit. Normális.
2009. dec. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
az én cicámat ilyenkor ki kell engedni, mert nem múlik el neki 5 perc alatt :)
2009. dec. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem örülj hogy csak 5 perc. A mieink órákon át csinálják. Vadásznak ránk.:)))) Szerintem jópofák olyankor.
2009. dec. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az én cicám már kb. 12 éves, de szintén őrjöng alkalmanként. Én úgy gondolom, hogy játszik, vagy vadászik. Az, hogy kire-mire, nem tudom, de olyan jópofa. Semmi baja sincs. Örülj, hogy nagy az életkedve:)
2009. dec. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
0%
Szellem van a házban. xDxDxDxD
2009. dec. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen normális, minden cica ezt csinálja. Az enyém egy lusta dög, egész nap csak heverészik, de esténként "életre kel" és még a rekordsebességű hátonkúszást is véghezviszi a heverő peremébe kapaszkodva.
2009. dec. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
31%

A macskának nagy mozgás térre van szüksége a szabadban.Engedd ki az udvarra naponta többször akkor is,ha lakásban tartod.Akik meg panelban tartják,hááát,akár kutyát akár macskát,állatkínzók!!!

Lehet lepontozni:-)))

2009. dec. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

A cicáknál ez teljesen normális viselkedés.


Ők ragadozók, és este, ha beáll a sötét, feléled bennük az ősi ösztön... Lehet, hogy évezredek óta velünk élnek, de a génjeikben hordozzák vadállat őseik örökségét.


Az én cicáim perzsák, de hiába tenyésztették őket az emberek szelídnek, háziasnak, ha leszáll az éj, órákon át üldözik egymást a lakásban, csapkodják a macskaajtót, a kandúrom pedig belekiabálja a sötétbe, hogy ezen a területen ő az úr... :)

2009. dec. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Ezen ne lepődj meg :) Az enyém is teljesen dilis ilyenkor xD De tök édi :)
2009. dec. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%

12:39!

ezt jó volt olvasni, mert azt hittem, hogy csak az én macsekom olyan lusta hogy háton fekve közlekedjen :))

csak nálunk a szőnyeg a favorit :)

2009. dec. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!