Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik Acana tápot szereti...

Melyik Acana tápot szereti jobban a cicátok?

Figyelt kérdés

1.Grasslands Cat&Kitten

2.Pacifica Cat&Kitten

3.Wild Prairie&Kitten


Most rendeltem mind a három ízből egy-egy 0,4kg-os csomagot,mert nem tudom melyiket szeretik,illetve hogy szeretik-e majd! Sok jót olvastam erről a tápról,és itt is meggyőztetek,hogy ezt egyék a cicáim! Purina one-ról térünk át erre,ha szeretik,és kiváncsi vagyok a véleményetekre nálatok melyik íz vált be a legjobban!


2014. jan. 20. 18:44
 1/7 Maxitabi ***** válasza:

Ha veszek kiegészítésnek-változatosságnak,akkor a pacifica a menő,a grasslands nálunk nem jött be,wild praire elment.

Most orijent esznek, múlt hét óta megint a csirkéset,előtte 8 hónapig 6hal volt. Most úgy veszem észre,kicsit nyammognak, a halasat szívesebben ették.

De ez egyáltalán nem mérvadó..

2014. jan. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Tudom,minden cica más,mindnek más az ízlése,csak kiváncsi vagyok,mert ha 10 cicából 9 nem szereti a Prairiet,akkor tuti nem a macsekkal van a baj! :)

Nálunk a whiskas ment,aztán mikor utána olvastam mi van benne,akkor váltottunk purina one-ra! Megpróbáltam friskiest,de amíg purinából 18 dekát ettek 1 nap alatt (2 db 4 hós kandúr),addig friskiesből 8-10 dkg volt a max.,mert annyira utálták! :(

Az egyik kérdésemre mindenki Acana,és Orijent ajánlott úgy döntöttem Acana-t kipróbáljuk!

Futrinkacuccán elég jó áron vannak a tápok szerintem!

2014. jan. 20. 21:03
 3/7 Maxitabi ***** válasza:
Jól teszed,ha kipróbálod,de ne keseredj el, ha nem ízlik elsőre nekik. Ugyanis nincs olyan erős "íze"-nincsenek benne felesleges "cuccok",ezért sok cicának nem is ízlik annyira.((halas erős szaga talán azért is vonzóbb lesz) Tehát ne add fel,légy kemény és kitartó!!!Macska sem halt még éhen a teli kajás tál előtt-bár több, mint egy hétig is tudják húzni!
2014. jan. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

:)

Köszönöm!

2014. jan. 22. 09:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Huuu,mindehárom szuped,de nálunk a halas volt a menő,azért csak volt,mert egy év után valamiért nem akarták megenni :( Ezzel nem azt mondom,hogy rossz a táp,mert nagyon is jó,csak a macskáimnak volt elég :)
2014. febr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Közben mind a három ízt kipróbáltam,és mind a három nagyon ízlik nekik,így felváltva fogom majd rendelni!


Köszönöm!

2014. febr. 5. 17:53
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
hát igen, elég durva szaga van, én ezt nem birtam és ezért is váltottunk applawsra. az is büdi, de kevésbé. a másik amiért megörült a macska, egyszer nem otthon voltunk és csak fressnapf volt nyitva, alig találtam valami viszonylag normális tápot, RCt meg biztos nemadok szerencsétlennek. igy kiprobáltuk a premiere-t, amiért éjjel még a zsákot is kirágta volna. bár abban van gabona, de ha nincs más, a célnak megfelelt. amugy nyers husival etetünk, csak ha nincs idö/elfogyott. a husi az igazi :D
2014. febr. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!