Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti mit tennétek egy macskaverő...

Ti mit tennétek egy macskaverő lánnyal?

Figyelt kérdés
Általában a férfiak között több a macskautáló, de a "kishölgy" erőszakossága sokkolt.
2014. jan. 20. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Megverném úgy, ahogy ő a macskát.
2014. jan. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sajnos a lány egy szociopata, nagy meggyőző erővel.


Az embereket úgy manipulálja, ahogy akarja. Azon tűnődök, hogy miket követhetett el, amiről még nem tudok.

2014. jan. 20. 20:55
 3/8 piriiiiii ***** válasza:

Jesszuskám, azt olvastam, hogy macskaevő. De egyik alternatíva sem túl jó...

Fogalmam sincs, mit tennék. Nem volna értelme nekem is megvernem őt, de higgadt sem tudnék maradni, szóval lehet, hogy mégis venném a gyúródeszkát... az én macskáim feljárnak az asztalra, lelopnak minden nem nekik szánt ennivalót, a kedvesség ellenére önfejűek, és ha egy kis szeretgetésre vágyom, nem jönnek oda hozzám, de megverni képtelen volnék egyet is. Akármit/akárkit is... a macska egy gyönyörű állat. Aki veri a macskát a) vagy elmebeteg, és súlyos agyi problémái lehetnek (ez most nem vicc és átvitt értelmű, hanem konkrét kórházi kezelésre szorulás), b) vagy szívtelen, idióta pö cs.

2014. jan. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az állatvédőknek szólni és ők ,majd elintézik hölgyeményt is.
2014. jan. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ti mit tennétek a "hölggyel", ha találkoznátok vele, miközben macskát pörget a farkánál fogva?
2014. jan. 22. 19:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Hány éves a nő????????? Kihivnám a zsarukat.
2014. jan. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lovasz vagyok.Ugy megvernem mint a lovat amelyik megtamadja az embert.Csak a kisholgyet jobban.Egy femszalas dijlovaglo palcaval.
2014. jan. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
radikálisoknak szólj facebookon, de én is szivesen fogadom a címét :)
2014. jan. 23. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!