Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? Senki sem vállalja...

Mit tegyek? Senki sem vállalja a cicámat!

Figyelt kérdés
Hétfőn el kell mennünk ausztriába a szüleimhez. Anyám szerint macska a lakásba nem való ,de mivel az én cicám már bent született és sosem ment ki max. 1 órára nem tudom ki vigyázzon rá. A panzió túl drága. Az ismerőseim közül csak egy valaki vállalta volna de neki semmi pénzért nem adnám mivel tavaly is mikor elutaztunk elhanyagolta. Még a Noé-t is felhivtam de azt mondták ,hogy tele vannak.

2014. jan. 22. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
sajna nekem már van egy de ha nem lenne szívesen segítenék...:( szegény cicus.hátha akad itt a gyikon valaki aki imádja a cicusokat és befogadja..sztem írj róla pár sort
2014. jan. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Merre laksz?

Ha megírnád, hátha könnyebben találnál valakit :-)

2014. jan. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos Romániában élek-Arad. A szüleim még iskolás kormoban kimentek ausztriaba. A nagy mamám nevelt 12 éves koromtól.
2014. jan. 22. 14:43
 4/7 anonim válasza:
Kár, hogy olyan messze laksz. Én felvidéki vagyok, 5 cicám van, szivesen vigyáznék a tieidre is :-)))
2014. jan. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sikerült neki szállást találni:) Az állat kórház egyik dolgozója vállalta.
2014. jan. 22. 19:57
 6/7 anonim ***** válasza:
asszem nála lesz a legjobb kezekben :)
2014. jan. 23. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
na jól van helyes!!!ennek örülök
2014. jan. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!