Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Imádom az állatokat, de a...

Imádom az állatokat, de a macska idegesít. Baj ez?

Figyelt kérdés
Azt hiszi sokra megy vele, hogy nem alkalmazkodik, max. jól megszívatja magát folyton. Ezekre mondják, hogy milyen okosak?
2014. jan. 23. 12:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Az nem baj.

Az a baj, hogy ezt az értelmetlen kérdést kiírod. :P

Minek foglalkozol a témával, de most őszintén.

Én meg nem szeretem a kelkáposzta főzeléket, mégsem írok ki kérdést róla, hogy baj-e. :)

2014. jan. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Ameddig nem bántod a macsekokat, addig nem baj.
2014. jan. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Inkább arra lenék kíváncsi, hogy más is van -e így ezzel, hogy szereti, de mégis idegesítőnek tartja a szokásaikat, viselkedésüket. Talán így érthetőbb. Tehát össze fér-e az állat szeretet azzal, hogy közben meg idegesít a fajtája. :-)
2014. jan. 23. 12:38
 4/16 A kérdező kommentje:
Dehogy bántom. Egy bogarat sem vagyok képes agyontaposni.
2014. jan. 23. 12:38
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez hozzáállás kérdése! Az emberek között is van idegesítő jellem. Engem néha a pincsi kutyánk jelleme idegesít mert állítom a macskánknak több esze van mint neki, és az nem ugrál meg nyalogat egyfolytában :D Ennek ellenére hiányozna ha nem lenne, mert ő is hozzánk tartozik. A macska amúgy is egy öntörvényű jellem. Vagy elfogadod így, vagy ne tarts macskát.
2014. jan. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Fú, nagy baj így nem kapsz csuhát az állatbarátoknál. Ennyi erővel a házi kaméleonra is mondhatnád, hogy de nagyra van a színével úgyis megtalálom. A macskát amúgy sem okosnak hanem ügyesnek mondják. De bajnak nem baj, azt az állatot utálod amelyiket akarod. Bár téged sztem inkább a macska-ajnározó emberek idegesítenek.
2014. jan. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy látom, Te nem az állatokat szereted, csak azokat, akiket irányítani tudsz. A cica egyéniség, hozzájuk már nincs türelmed. Ha valaki veszi a fáradtságot, hogy kiismerje Őket, csodálatos, intelligens, hűséges társat ismerhet meg bennük.
2014. jan. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok oda a cicákért lakásban, mert nem bírom elviselni a macskaszőrt. Ettől függetlenül szeretem őket, és ha másnál van cica, meg is szoktam szeretgetni és ők is jönnek, bújnak, hízelegnek :)
2014. jan. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
6. Lehet, hogy rátapintottál a lényegre. Lehet, hogy tényleg a túlzott ajnározás idegesít, fölöttébb azok az ismerőseim, akik ilyenek, de nem is ezért nem szeretem őket, ez már csak egy mellékes tulajdonságuk és ezt a szerencsétlen macsekra vetítem ki. Nyugi mindenkinek, nincs rossz sora nálunk a cicunak. El van, mint hal a vízben, az az elvan, mint jócica a kanapén :-D
2014. jan. 23. 12:54
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokra megy vele hogy nem alkalmazkodik,mert mint faj nagyon sikeres lett a világon, mindenhol jelen van óriási a számuk és mindezt úgy "érte el"hogy doromboláson és néhány rágcsáló megfogásán kívül semmi másra nem hajlandó. Szóval tud valamit! :D Talán nincs is másik háziállat amelyiket csupán önmagáért ,hogy legyen, ennyien tartanak.
2014. jan. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!