Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Találtam egy cicát, aki alig tudott lábra állni, reszketett, és keservesen nyávogott. Arra gondolok, hogy kóbor kutyák támadhatták meg, mert elég sok van itt a környéken. Egy férfi segítségével pokrócba bugyoláltuk, és behoztuk hozzám. Tejet adok neki, enni nem eszik, de nyalogatta a húsit. Simogatom, de néha keservesen nyávog szegény. Sajnos állatorvost én nem tudok fizetni. Állatmenhelyet hívtam, egy van itt a városban, de az olyan is volt, az sem tudta a nő milyen rendezvényen van. Nagyon buta volt, kiállt a kapanyál a szájából, de egyébként sem mondott semmi konkrétat,ja igen csak annyit, hívjam a gyepmestert! Nagyon sajnálom szegényt, mit tegyek?
2014. jan. 24. 22:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Sok mindent nem tudsz tenni, mindenképpen állatorvoshoz kellene vinni, ennyiből elég nehéz megállapítani, hogy mi baja lehet. A helyedben felhívnám a dokit (akár többet is), és elmondanám ezt a történetet. Talán nem kér horribilis összeget egy vizsgálatért.

Tejet mindenesetre ne adj neki, mert a legtöbb macska hasmenést kap tőle. Próbáld vízzel itatni, a húst vágd egészen apróra, hátha úgy könnyebben elfogadja, bár ha nagyon rosszul van, úgysem fog enni. Csinálj neki meleg helyet, fűtőtest közelében. Mást nem tudok javasolni csak ezt, és állatorvost.

2014. jan. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!