Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehet feldolgozni azt,...

Hogyan lehet feldolgozni azt, hogy elment a macskám?

Figyelt kérdés
2014. jan. 28. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen, de idővel megvigasztalódik az ember.

Nekem napra pontosan tegnap volt négy éve, hogy el kellett altatni a cicámat. Ma már csak a szépre emlékszem, az utolsó napjaira nem. Így jobb.

2014. jan. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Vegyél egy kiscicát.
2014. jan. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fogadj örökbe..
2014. jan. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igazából én még reménykedek, hogy előkerül. Több mint 1 hete ment el itthonról. Nem is kezdtem rögtön aggódni mert máskor is elment 2-3 napra. Kerestem is, szomszédoktól is érdeklődtem de nem kaptam információt róla :-(

2014. jan. 28. 15:09
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy úgy elment!

Akkor keresd! Macskáknál egy hét eltűnés kvázi a normális kategóriába esik! Plakátok, netes hirdetés, állatvédő szervezeteknél fotó, adatok leadása... Rengeteg esélyed van még, ne azzal legyél elfoglalva, hogy feldogozz bármit is!

2014. jan. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mindenki máshogy.. ez mindentől függ.. valaki egyből beszerez egy másik kiscicust valaki meg kijelenti hogy soha többet
2014. jan. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ivaros kandúrról van szó? Mennyi idős?

Egyébként még van rá esély hogy hazamegy! Írtad, hogy érdeklődtél a szomszédoknál, esetleg kertszomszéd 2-3. szomszédnál is kérdezősködj, nem zárták-e be véletlenül garázsba, pincébe amit ritkábban használnak! (nekem volt hogy 2-3 hét után jött haza az ivartalan nőstényem, lefogyva, biztos hogy bezárták...)

Facebookra tegyél ki képet leírással, fontos a helyet megadni hogy melyik város (városrész), és a környékbeli állatvédők, menhelyek stb oldalára is oszt meg!

Esetleg plakátot is rakhatsz ki a környéketeken, hátha valaki befogadta!

2014. jan. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen, ivaros, 8 éves kandúrról van szó.

Tettem képet facebookra, meg az állatvédőknél is jelentettem,ma pedig plakátolni fogok.

2014. jan. 29. 11:36
 9/9 anonim ***** válasza:
remélem meglesz!
2014. jan. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!