Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért utálja a macskákat? Van...

Miért utálja a macskákat? Van valakinek ilysn ismerőse?

Figyelt kérdés
Az egyik fiú haverom amikor átjön mindig lefingja a macskámat. Csúnyán beszél vele, ijjesztgeti, de fizikailag nem bántja. Meg az arcába büfög, vagy amikor alszik felé gugol és fingik. Miért csinálja ezt?
2014. jan. 30. 21:27
 1/10 anonim válasza:
68%
Bocs, de ő nem a te haverod. Ha az lenne nem csinálna ilyet. Ne engedd, hogy átmenjen hozzátok, dobd ki. A válasz egyszerű. A srácnak jól esik bántani az állatokat (itt: macskát). Pusztán állatkínzás. Nem bántja fizikailag, mivel nem akar téged elveszíteni. Mond neki azt, hogy csak akkor jöhet át hzzátok, ha megígéri, hogy nem tesz ilyet. Ha mégis megcsinálja szakítsd meg vele a kapcsolatot.
2014. jan. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Szafica ***** válasza:
Hát én a helyedben megmondanám neki,hogy vagy abbahagyja a macskám piszkálását, vagy soha többet nem jön hozzánk. Jó,hogy meg nem üti a szemed láttára...
2014. febr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Szafica ***** válasza:
100%
Egyébként a kérdésre válaszolva... nekem egyik gimis osztálytársam volt ilyen, mindig mondta,hogy mennyire utálja őket, meg szívesen belerúgna...és hogy már a nagyija macskájában is belerúgott (pedig lány), erre mondtam neki,hogy "figyelj...tudod ,hogy imádom a macskákat, úgyhogy légyszíves ne mondj nekem ilyeneket. Gondolom neked sem tetszene, ha azt mondanám,hogy legszívesebben belerúgnék a kiskutyáidba." (Ő kutyabolond volt).
2014. febr. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Szafica ***** válasza:
macskájába*
2014. febr. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Szafica, a barátnődnek egy erőteljes tarkónbaszás kellett volna, nem szép szó :)

ezek mind beteg emberek, normális emberből nem vált ki örömöt, ha egy gyengébbet bánthat

2014. febr. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Szafica ***** válasza:
Hát,néha én is nehezen türtőztettem magam...:D
2014. febr. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Az én Párom ki nem állhatja a macskámat, meg az összeset. Mindig meg akarja sütni, felnyársalni, kidobni bentről stb. Egy szép szava nincs róla, de legalább elismeri, hogy szép macska csak szerinte kibírhatatlan. Néha valóban tud az lenni, de én ettől nem utálom, nekem olyan mint ha a kisfiam lenne, úgy vigyázok rá. Nagyon idegesít ez engem, mert nem kell hogy szeresse, de unom hogy mindig a pokolba kívánja és csak a szart hallgatom róla. Ő is megsértődik, ha leszarozom direkt valamilyen cuccát amiért ő megdolgozott, neki az a fájó pont. Én mégsem teszem folyton bosszúból pedig talán akkor érezné azt amit én amikor nekem olyanokat beszél arról akit szeretek, mert nekem a macska nem csak egy macska ami ha elmegy elment, ha meghalt meghalt... Az ember sem isten, nem értem mivel felsőbb rendűek az emberek. Egyszerűen ők, mi megtehetünk dolgokat. Lehet a macska is lepuffantana minket szívesen néha, csak ő nem tudja megtenni.
2014. febr. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam,amikor vki állatkínzó,ott a szülőkkel is vannak gondok (pl fizikai bántalmazást okozott a fiú az állatokon,és az apja szintén "pszichiátriai beteg",iszik is)Nem minden esetben ez a helyzet,de én ilyenről tudok.
2014. febr. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hát ha tudományos szempontból nézzük.. kamasz korban leginkább a lázadás jellemző, lázadás az autoritás, a szülők, a tanárok, a szabályok, a "normális" ellen. a legtöbben ezt kinövik, azonban vannak, akik vagy megmaradnak ezen az agyi szinten, vagy szimplán képtelenek az empátiára, tehát pszichopaták. na ők azok, akik embert ölni is ugyanolyan hidegvérrel fognak, mint egy védtelen állatot bántani..

tényleg sokat számít a nevelés, de a genetika is fontos. van, aki nem tehet róla, hogy retardáltnak született, és még annak is nevelték..

2014. febr. 16. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: ez micsoda tudományos szempont... 😂😂😂
2021. jún. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!